Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ünlülerin balayı mekanları arasında Maldivler ilk sırada

17 Ekim, 2011 | 15:57

Ünlülerin balayı mekanları arasında Maldivler ilk sırada yer alıyor. Maldivler balayı turları muhteşem doğasının yanı sıra sınırsız konfor ve rahatlıkla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Balayı turları denilince hiç şüphesiz akla ilk gelen bölge Maldivler Adaları.  İş, sanat ve sosyete dünyasının bir çok isim balayı tatilleri için Maldivler ‘i tercih ediyorlar.  Bu isimlerin en sonuncusu Ankara iş dünyasının ünlü ve başarılı isimleri olan  Pet Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güntekin Köksal’ın kızı Zeynep Köksal ve Eko İnşaat’ın sahibi İbrahim Yaykıran’ın oğlu Emrah Yaykıran oldu.

Zeynep Köksal ve EmrahYaykıran çifti balayı için Maldivler ‘i tercih edenler arasında

Zeynep Köksal ve Emrah Yaykıran çifti balayı için Maldivler ‘i tercih edenler arasında yer alıyor. Maldiv Adaları balayı için akla ilk gelen isimler arasında yer alıyor.

Maldiv Adası otellerinin şıklığı, dünyanın en iyi SPA merkezlerine sahip oluşu, Hint Okyanusu ‘nda binlerce canlı ile beraber yüzebilme fırsatı ve dünyanın başka hiç bir yerinde bulunmayan su üstü bungalovlarında konaklama imkanı sunması ile ayrıcalıklı ve unutulmaz bir balayı tatili yaşamak isteyenlerin ilk tercihleridir.

Maldivler Balayı Turları ile hem sakin, gözlerden uzak bir tatil geçirmek hemde dünyanın en iyi SPA merkezlerinde tüm yılın yorgunluğunu ve stresini atmak mümkün.

Maldivler Otelleri her türlü konfora sahip

Maldivler Otelleri misafirlerinin rahat ve kendilerini iyi hissetmeleri için dizayn edilmiştir. Şık ve konforlu Maldiv Adası Otelleri ‘nde aranılan herşey bulunabileceği gibi dünyanın başka hiç bir yerinde olmayan su üstü bungalovları ile de bu ayrılacağı yaşayabilirsiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
balayı turları, dünyanın en iyi SPA merkezleri, Maldiv Adaları Balayı, Maldiv Adası, Maldiv Adası otelleri, Maldivler, Maldivler Adaları, Maldivler Balayı Turları, Maldivler Otelleri, Ünlülerin balayı mekanları, Zeynep Köksal ve Emrah Yaykıran,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları