Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ünlüler Meksika’dan vazgeçemiyor

17 Nisan, 2015 | 13:59

Meksika, kendine özgü bir ruh ve ahenge sahip Latin Amerika ülkelerinden yalnızca biri. Renkli yaşantısı ile bilinen Meksika, yılın her dönemi ünlülerin tatil bölgesi olmayı başarıyor.

Mayaların gizemli piramitlerinden Karayip Denizi’nin masmavi sularına otantik bir tatil hayal edenler Meksika’da buluşuyor. Latin Amerika‘nın en büyük ve hareketli ülkelerinden olan Meksika, her yıl moda, müzik ve spor dünyasından bir çok ismi ağırlıyor.

Genç şarkıcı Selena Gomez de arkadaşlarıyla birlikte çıktığı Meksika turunda görüntülendi. Son yılların en gözde tatil bölgesi Meksika, birbirinden ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor. Turkuaz denizi, beyaz kumlarla kaplı plajları, palmiye ağaçları, leziz Meksika yemekleri ve daha fazlası…

selena-gomez-meksika

Ünlü şarkıcı Selena Gomez, bir grup arkadaşıyla birlikte Meksika’nın dünyaca ünlü sahillerinde keyifli bir tatil geçiriyor. Meksika günlerini Latin müziğinin eksik olmadığı plajlarda geçiren 22 yaşındaki şarkıcı, bol bol denize girip güneşleniyor.

Önceki gün pembe bikinisi ile görüntülenen Gomez, aldığı kilolarda dikkat çekti. Genç şarkıcı için bikinisine sığamadı yorumları yapıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Meksika, Meksika cancun, Meksika Tatili, Meksika turu, Selena Gomez, Selena Gomez bikini, Selena Gomez cancun, Selena Gomez kimdir, Selena Gomez Meksika, selena gomez şarkıları, Selena Gomez seksi, Selena Gomez sevgilisi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları