Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ünlüler Kosta Rika turlarına ilgiyi artırdı

11 Aralık, 2014 | 12:21

Ekonomisinin büyük bölümünü turizm gelirleri oluşturan Orta Amerika ülkesi Kosta Rika, dünyaca ünlü isimlerin tatil tercihleri arasındaki yerini aldı.

Latin Amerika Turları ile daha çok Küba, Brezilya, Panama gibi bölgeleri tercih seyahatseverler son dönemde Orta Amerika’nın turizmdeki parlayan yıldızı KostaRika’yı da ziyaret etmeye başladı. Özellik son dönemde Küba Turlarına ilginin artması Latin Amerika‘nın diğer ülkelerine de yaradı.

Orta Amerika’da Panama ile birlikte son dönemde en çok dikkat çeken ülkelerden biri de Kosta Rika oldu. Kuşkusuz bunda ünlü isimlerin tatillerini bu ülkede geçirmesinin de payı büyük.

Son olarak dünyanın en çok kazanan modellerinden olan Gisele Bündchen, sahilleri ile ünlü Kosta Rika’da, oğlu Benjamin, kızı Vivian ve diğer aile üyeleri ile tatil yaparken görüntülendi.

Orta Amerika’nın tropikal iklimi, egzotik doğası ve muhteşem denizi ile bilinen ülkesi Kosta Rika’yı tercih eden seksi model, ailece keyifli günler geçiriyor.

Gün boyu beyaz kumlarla kaplı plajlarda berrak denizin tadını çıkaran Bündchen, çocukları Benjamin ve Vivian ile ilgilenmekten geri kalmıyor.

Türkiye’den vize istemeyen Kosta Rika, konumu itibari ile yıllardır turizmin en gözde bölgelerinden. Kuzeyde Nikaragua, güneydoğuda Panama ile komşu olan ülkenin batısında Büyük Okyanus, doğusunda ise Karayip Denizi yer alıyor.

Kosta Rika Turu Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gisele Bundchen, Gisele Bündchen bikini, Gisele Bundchen çocukları, Gisele Bundchen kosta rika, Gisele Bündchen seksi, Gisele Bundchen tatil, Kosta Rika, Kosta Rika ne yenir, Kosta Rika neler yapılır, Kosta Rika nerede, Kosta Rika tatili, Kosta Rika Türkiye, Kosta Rika turu, Kosta Rika vize,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları