Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bu yıl evlenen ünlülerin balayı turları

13 Ekim, 2016 | 07:22
Ünlülerin balayı turu tercihleri

Ünlülerin balayı turu tercihleri

2016 yılında dünyaevine giren ünlüler, balayı turları ile nerelere gittiler?

2016’da evlenen magazin dünyasının ünlü simaları, düğünleri kadar balayı tatilleriyle gündeme geldiler. Uzakdoğu‘dan Tropik adalara bakalım kimler nerelerde balayı turu  yapmış.

1- Eda Özerkan – Timur Acar / Yunanistan Balayı Turu

eda-ozerkan-timur-acar-balayi

Ekranların sevilen yüzlerinden olan oyuncular Eda Özerkan ve Timur Acar, balayı tatilini komşu Yunanistan’da geçirdi. Balayı Turu kapsamında Yunan Adaları‘nın yolunu tutan çift Simi (Sömbeki) Adası ve Avrupanın Maldivler‘i Halkidiki’de unutulmaz bir tatil geçirdiler.

2- Gülşen – Ozan Çolakoğlu / İspanya Barselona Balayı Turu

gulsen-ozan-colakoglu-balayi

5 yıl süren birlikteliklerinde mutlu sona ulaşan Gülşen – Ozan Çolakoğlu çifti, İspanya‘nın Barselona kentinde nikah masasına oturduktan sonra balayı tatillerini de orada geçirdiler. Barcelona futbol takımıyla özdeşleşen şehir, muhteşem mimarisiyle balayı çiftleri için muhteşem bir deneyim.

3- Ezgi Eyüboğlu – Kaan Yıldırım / Endonezya Bali Balayı Turu

ezgi-kaan-yildirimlar-balayi

Dizi setinde tanışıp nikah masasına oturan Ezgi Eyüboğlu – Kaan Yıldırım çifti balayı turlarını yeşilin hakim olduğu egzotik doğasıyla ünlü aşk adası Bali’ye düzenlediler. Çiftimiz, Endonezya’nın cenneti andıran bu adasında romantik bir balayı tatili geçirdiler.

4-Neslihan Atagül – Kadir Doğulu / Maldivler Balayı Turu

Maldivler videosu rekor kırdı

Yılın belki de en çok konuşan çifti, düğünleriyle olduğu kadar balayı tatilleriyle de çok konuşuldular. Neslihan Atagül – Kadir Doğulu çifti, balayı turunu beyaz kumsalları, turkuaz denizi, büyüleyici atmosferiyle tropik adaların incisi Maldivler’e gerçekleştirdiler. İkilinin, sosyal medya hesaplarından paylaştığı göz alıcı Maldivler kareleri adeta beğeni yağmurunu tutuldu.

5- Burcu Biricik – Emre Yetkin / Endonezya Bali Balayı Turu

burcu-biricik-balayi

Eğlenceli düğünleriyle gündeme gelen Burcu Biricik – Emre Yetkin çifti, balayı tatillerini geçirmek üzere Bali Adasını tercih eden ikinci ünlü çiftimiz oldu. Romantik balayı tatillerinden kareler paylaşan çiçeği burnunda çiftimiz, Bali Adasının tüm güzelliklerini gözler önüne sermeyi ihmal etmediler.

6-Kıvanç Tatlıtuğ – Başak Dizer / Amerika Balayı Turu

basak-dizer-kivanc-tatlitug

Yılın en çok merak edilen ikilisi Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, çiftimiz Balayı tatillerini Hawaii’de geçirdiler. Evlilikleri haftalarca konuşulan çift, ilk balayı turlarını kısa bulmuş olacaklar ki bir kez daha ABD’nin yolunu tutarak ikinci balayı tatillerini yaptılar. İkinci balayında rota ise Florida idi.

7-Sinem Kobal – Kenan İmirzalioğlu / Cunda Adası

Sinem ve Kenan balayında

Cunda Adası’nda evlenen Sinem Kobal – Kenan İmirzalioğlu çifti, balayı tatillerini de yine orada geçirerek herkesi şaşırtan çiftlerden. Düğünlerini magazin basının yakından takip ettiği çiftimizin yurt dışında balayı yapmaları beklense de ikili Cunda Adası’nda kalarak balayı tatillerini de burada geçirdiler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı, balayı turları, Balayı turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları