Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ünlü yoga eğitmeni Iyengar hayata gözlerini yumdu

21 Ağustos, 2014 | 16:06

iyengar Hindistan başta olmak üzere dünya çapında üne sahip ünlü yoga eğitmeni BKS Iyengar 95 yaşında hayata gözlerini yumdu

NationalTurk’ün haberine göre; böbrek yetmezliği sorunuyla mücadele eden 95 yaşındaki ünlü guru, geçtiğimiz gün yaşama veda etti. Kitapları 13 dile çevrilen ve dünya çapında büyük bir öneme sahip olan yoga eğitmeninden geriye günümüze kadar taşınan bilgileri kaldı. Hindistan ve diğer ülkelerde adına anma törenleri düzenlenen Iyengar’ın günümüze taşınan öğretileri öğrencileri tarafından minnetle anılıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
bks iyengar, böbrek yetmezliği, guru, Hindistan, iyengar 95, yoga, yoga dersleri, yoga gurusu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları