Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ünlü yoga eğitmeni Iyengar hayata gözlerini yumdu

21 Ağustos, 2014 | 16:06

iyengar Hindistan başta olmak üzere dünya çapında üne sahip ünlü yoga eğitmeni BKS Iyengar 95 yaşında hayata gözlerini yumdu

NationalTurk’ün haberine göre; böbrek yetmezliği sorunuyla mücadele eden 95 yaşındaki ünlü guru, geçtiğimiz gün yaşama veda etti. Kitapları 13 dile çevrilen ve dünya çapında büyük bir öneme sahip olan yoga eğitmeninden geriye günümüze kadar taşınan bilgileri kaldı. Hindistan ve diğer ülkelerde adına anma törenleri düzenlenen Iyengar’ın günümüze taşınan öğretileri öğrencileri tarafından minnetle anılıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
bks iyengar, böbrek yetmezliği, guru, Hindistan, iyengar 95, yoga, yoga dersleri, yoga gurusu,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları