Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ünlü teknoloji devi Huawei, havacılık sektörüne de el attı!

02 Nisan, 2018 | 11:50

teknoloji devi Huawei, havacılık sektorune el atti!

Teknoloji devi Huawei, Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği’nin (IATA) Stratejik Ortaklıklar Programı’na katıldığını duyurarak, havacılık sektörüne de el attığını açıklamış oldu.

Teknoloji devi Huawei, Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği’nin (IATA) Stratejik Ortaklıklar Programı’na katıldığını duyurarak, havacılık sektörüne de el attığını açıklamış oldu.

IATA Stratejik Ortaklıklar Programı’nın üyesi olmak, teknoloji devi Huawei’in havacılık sektörünü geliştirme konusundaki kararlılığını göstermesi açısından mükemmel bir fırsat sunmakta.

Devamlı yeniliklerden yararlanan Huawei’in BİT ürünleri, çözümleri ve hizmetleri, 50’den fazla havaalanı, hava yolu şirketi ve hava trafik kontrol birimleri tarafından kullanılmakta.

Teknoloji şirketi Huawei’in müşterileri arasında, yılda 30 milyondan fazla yolcu taşıyan on beşten fazla küresel havalimanı bulunmakta.

Huawei, IATA “Stratejik Ortaklıklar Programı” aracılığıyla, havacılık endüstrisinin dijital dönüşümünü hızlandırmak için yeni BİT’lerini uygulamaya koyacak. Bu da müşterilerin dinamik, verimli, işbirliğine açık, yenilikçi ve akıllı bir çağa hazır, havalimanlarının, havayolu şirketlerinin ve yolcuların güvenlik, verimlilik ve kişiselleştirilmiş hizmet gereksinimlerini karşılayan akıllı havayolları ve havalimanları oluşturmasına yardımcı olacak.

Sektöre değer katan büyük ortaklık

Huawei ile havacılık endüstrisine değer katan bir işbirliği gerçekleştirdiklerini belirten IATA’nın Pazarlama ve Ticari Hizmetler Kıdemli Başkan Yardımcısı Mark Hubble, “IATA stratejik ortaklıklar programı, hizmetleri, ürünleri ve çözümleri aracılığıyla doğrudan ve dolaylı olarak hava taşımacılığı sektörüne değer katan ve yarar sağlayan şirketlere açık. Büyümekte olan stratejik ortaklar ailesine Huawei’i dahil etmekten çok memnunuz.” şeklinde konuştu.

Huawei sektörün geleceği için çalışıyor

Huawei Kurumsal İş Grubu Ulaştırma Sektörü Başkanı Yuan Xilin ise “IATA, üyelerin, ortak ilgi alanlarındaki diğer havacılık sektörü liderleri ile işbirliği yapmaları için paha biçilmez bir platform sunuyor ve havayolları şirketlerinin daha güvenli, daha verimli ve uygun maliyetli faaliyette bulunmaları için geniş bir yelpazede en son teknoloji ürünler ve uzmanlıktan yararlanmasına olanak sağlıyor.

Huawei’in vizyonu, tümüyle bağlantılı, akıllı bir dünya için tüm insanlara, evlere ve kurumlara dijital ortamı sunuyor. Huawei, havacılık endüstrisinin geleceği açısından hayati önemdeki çözümleri üretmek için birlikte çalışacağız.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Havacılık sektörü, Huawei Kurumsal İş Grubu, IATA, IATA Stratejik Ortaklıklar Programı, Mark Hubble, Teknoloji devi Huawei, Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği, Yuan Xilin,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları