Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ünlü sunucu Selanik Atatürk Evini ziyaret etti

04 Ağustos, 2016 | 07:20

Esra Erol Selanik Ünlü sunucu Esra Erol, her yıl binlerce Türk vatandaşının akın ettiği Selanik Atatürk Evi’ni ziyaret etti.

Yunanistan’ın Selanik kentinde bulunan Atatürk’ün doğup büyüdüğü ev, Türk turistlerin Selanik Turları sırasında en çok ziyaret ettikleri mekanlardan.

Sunduğu evlilik programının sezon finali yapmasının ardından tatile çıkan Esra Erol, Selanik’e gitti. Yaz tatili sezonunu eşi Ali Özbir ve çocukları ile birlikte Yunanistan’ın Selanik kentine açan Erol, Mustafa Kemal Atatürk’ün doğup büyüdüğü evi ziyaret etti.

Selanik Atatürk Evi

Esra Erol, Selanik Atatük Evi Turu fotoğraflarını instagram sayfasından takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmedi. Erol, sayfasına yüklediği bu karenin altına “Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir. #MustafaKemalAtatürk” notunu düştü.

Selanik Atatürk Evi Turları Hakkında Detaylar için Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ali Özbir, Atatük Evi, Esra Erol, Esra Erol selanik, Esra Erol yunanistan, Selanik, Selanik Atatük Evi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları