Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin Güney Afrika’da evlenme teklifi aldı!

18 Temmuz, 2018 | 14:43

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin Güney Afrika’da evlenme teklifi aldı!

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin Güney Afrika’da evlenme teklifi aldı. Ece Seçkin, hem tatil hem de klip çekimi için gittiği Güney Afrika’da hayatının sürprizini yaşadı. Ünlü şarkıcı iki yıllık sevgilisi pilot Çağrı Terlemez’den evlilik teklifi aldı.

Ece Seçkin, hem tatil hem de klip çekimi için gittiği Güney Afrika’da hayatının sürprizini yaşadı. Ünlü şarkıcı iki yıllık sevgilisi pilot Çağrı Terlemez’den evlilik teklifi aldı.

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin Güney Afrika’da evlenme teklifi aldı

Güzel şarkıcı, Zulu kabilesinin ortasında evlenme teklifi aldı. Kabile üyeleri de her ne kadar profesyonelliği elden bırakmayıp dansa devam etse de bazılarının şaşkınlıkları gözlerinden belli oluyordu.

Şarkıcı Ece Seaçkin Güney Afrika'da evlenme teklifi aldı

Şoke olan Ece Seçkin, “Dünyanın en çılgın evlenme tekliflerinden birini yaşadım. Çağrı 5 aydır planlama yapıyormuş. Duygulanıp ağlamaya başladım” ifadelerini kullandı.

WTS kalitesi ve güvencesiyle Güney Afrika Turları sizi bekliyor.

Ünlü Ece Seçkin, pilot sevgilisi Çağrı Terletmez’den aldığı ilginç evlilik teklifini sosyal medya hesabından paylaşarak şu notu düştü:

Ece Seçkin Afrika'da aldığı evlenme teklifini sosyal medyadan duyurdu

“Sanıyorum ki dünyanın en çılgın evlenme tekliflerinden biriydi bu ve ayaklarımın yerle temasını altüst etti… Sonsuzluğa gitmesini hayal ettiğim tereddütsüz bir “evet” çıktı ağzımdan ! Bütün bu sürpriz ve yaşadığım heyecan sanki rüya gibiydi…Ne hissettiğimi anlatmama bence gerek yok , gözlerimden belli olmuş zaten…Ve tekrar Seninle çıktığımız bu yolculuğa Gerçek aşka Saf sevgiye Ve sana… 1 an bile düşünmeden EVET !

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çağrı Terlemez, Ece Seçkin, Evlenme teklifi, Güney Afrika, Ünlü şarkıcı, Zulu kabilesi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları