Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ünlü şarkıcı Dominik’te evlendi

13 Kasım, 2014 | 07:02

Grammy ödüllü şarkıcı Marc Anthony, Venezuelalı manken sevgilisi Shannon de Lima ile balayı turlarının vazgeçilmez adresi Dominik Cumhuriyeti’nde dünyaevine girdi.

Latin Amerika başta olmak üzere tüm dünyada salsa müzikleriyle adını duyurmuş Porto Rikolu asıllı şarkıcı Marc Anthony, dünyaevine girdi.

Porto Riko asıllı 46 yaşındaki şarkıcı, balayı turlarının vazgeçilmez adresi Dominik Cumhuriyeti’nin sakinliği ile bilinen tatil beldesi Casa de Campo’da düzenlenen törenle evlendi.

Türkiye’den 90 güne kadar olan seyahatlerde vize aramayan Dominik Cumhuriyet’inde kendisinden 20 yaş küçük manken sevgilisi Shannon de Lima ile evlenen Marc Anthony, sade bir tören tercih etmiş.

Daha önceki evliliklerinden altı çocuğu bulunan Anthony, üçüncü kez dünyaevine girdi. Hatırlanacağı üzere Marc Anthony ve Jennifer Lopez, 2011 yılında boşanmıştı.

Dominik hakkında

Karayipler deyince belki de ilk akla gelen yer Dominik Cumhuriyeti. Punta Cana ve Santa Domingo ile son yıllarda seyahatseverlerin dikkatini çeken bu ada, Avrupalılar’ın bölgedeki ilk yerleşme alanıdır.

Kristof Kolomb’un keşfettiği Dominik Cumhuriyet, ünlü yağmur ormanları, bitki örtüsü, tropikal ürünleri ve doğal yaşam koşullarıyla eşsizdir. Turizm yatırımlarının özellikle son yıllarda çok fazla yapıldığı bölge, misafirlerine sınırsız imkanlar sunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dominik, Dominik balayı, Dominik Cumhuriyeti, Dominik Cumhuriyeti balayı, Jennifer Lopez, Jennifer Lopez Marc Anthony, Jennifer Lopez Şarkıları, Marc Anthony, Marc Anthony Dominik Cumhuriyeti, Marc Anthony evlendi, Marc Anthony kimdir, Marc Anthony Shannon de Lima, Shannon de Lima,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları