Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ünlü piyanist Gülsin Onay, Gezi Parkı için geliyor

14 Haziran, 2013 | 15:56

Ünlü piyanist Gülsin Onay, Gezi Parkı için geliyor Dünyaca ünlü piyanist Gülsin Onay, Taksim’de Gezi Parkı için çalacak.

Taksim’de bir kaç gündür sanatçılar piyano çalarak,direnişe destek veriyor.Dünyaca ünlü piyanist Gülsin Onay da bu gece Taksim’de olacak.

Ünlü piyanist Taksim’de olacağını kişisel hesabından yazdığı şu sözlerle duyurdu;

“Günaydın,hayırlı Cumalar.Sizler orada, piyano orada,kim tutar beni burada..Madem analar orada, notalar orada benim ne işim var burada.Bu akşam Taksim’de buluşmak üzere.”

Onay daha sonra duygularını şöyle paylaştı;

“Şu an hicbirsey bilmeden yola cikiyorum, bu aksam Taksim’de olmak uzere, kalplerimizle birlesmek üzere..Piyano orada olmasa da bir clavinova bulup oradaki bir elektrik bağlantısı ile herhangi bir yerde çalabilirim..Önemli olan birlikteliğimiz ve birbirimize desteğimiz..Uçağım 21.20’de iniyor, sanırım 10.30 da doğruca Taksim’e gelebilirim..”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gezi Parkı, Gülsin Onay, Gülsin Onay Gezi konseri, Gülsin Onay Gezi Parkı, Gülsin Onay haberleri, Gülsin Onay Taksim, Gülsin Onay Taksim konser, Piyanist Gülsin Onay, Ünlü piyanist, Ünlü piyanist Gülsin Onay,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları