Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ünlü oyuncu Yunan Adalarında tatilde

16 Ağustos, 2016 | 08:08

İdil Fırat Ünlü oyuncu İdil Fırat, Yunan Adalarında tatilde. Fırat’ın tercihi ise Santorini Adası…

Yakınlığı,ucuz oluşu, kültürel benzerlik gibi sebeplerle Türk tatilcilerin akın ettiği Yunan Adaları, ünlü isimlerin de yaz tatilleri için en çok tercih ettiği bölgelerden.

Kendisi gibi oyuncu sevgilisi Engin Öztürk’ten ayrılan İdil Fırat da o ünlüler kervanına katıldı. Başarılı oyuncu, ayrılığın ardından stresten uzak denizle baş başa bir tatil için Yunan Adalarının yolunu tuttu.

Güzel oyuncunun Yunan Adaları arasındaki tercihi ise daha önce Engin Öztürk ile gittikleri dünyanın en romantik adalarından Santorini oldu.

Santorini adası Hakkında

Volkanik patlamalar sonucu oluşmuş Santorini Adası, bembeyaz evleriyle, büyüleyici güzellikteki koyları ve berrak deniziyle dünyanın en meşhur günbatımınlarına ev sahipliği yapıyor. Özellikle balayı çiftlerince tercih edilen Santorini için Yunan Adalarının en romantiği demek yanlış olmaz. Santorini Adası, tarihiyle, eğlencesiyle, yemekleriyle, doğası ve muhteşem manzaralarıyla tam bir turizm cenneti.

Santorini Adası, Santorini Balayı Detaylar için TIKLAYIN

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Engin Öztürk, İdil Fırat, İdil Fırat instagram, İdil Fırat santorini, İdil Fırat yunan adaları, Santorini, Yunan Adaları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları