Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ünlü oyuncu Afrika turunda

10 Temmuz, 2014 | 11:02

Uzun süre ekranlardan uzak kalan Cansu Dere, yeni sezon öncesi Afrika turuna çıktı.

Cansu Dere yeni sezonda ekranlara dönmeden önce Kenya’da tatilin tadını çıkarıyor. Kış tatilini Fas’ta geçiren güzel oyuncu yaz tercihini de Afrika’dan yana yaptı.

Kenya’nın Masai bölgesinde tatiline devam eden Cansu Dere, yerlilerle dolaşarak ve el değmemiş sahillerde denize girerek huzur buluyor. Dere’nin Afrika turundan ne zaman döneceği ise bilinmiyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
afrika turu, Cansu Dere, Cansu Dere Afrika, Cansu Dere afrika turu, Cansu Dere kenya, Cansu Dere tatil, Kenya, Kenya afrika,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları