Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ünlü model balayı adası Bali’yi keşfetmek için tatile çıktı!

14 Ağustos, 2018 | 17:26

Ünlü model balayı adası Bali'yi keşfetmek için tatile çıktı!

Ünlü model Didem Soydan balayı adası Bali’yi keşfetmek için tatile çıktı. Seyahat etmeyi seven Didem Soydan, bu kez de Endonezya’nın dünyaca ünlü adası Bali’ye gitti.

Özellikle sosyal medyadan yaptığı cesur paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren model Didem Soydan tatil için genellikle yurt dışını tercih ediyor.

Seyahat etmeyi seven Didem Soydan, bu kez de Endonezya‘nın Bali Adası’nı seçti. Ünlü model geçen yıl da Bali’ye giderek uzun bir tatil yapmıştı.

Didem Soydan Bali tatilinde

Ünlü model balayı adası Bali’yi keşfetmek için tatile çıktı!

Uzakdoğu‘nun egzotik ülkesi Endonezya’nın Bali Adası’ndan ‘günaydın’ mesajı yayınlayan Didem Soydan, yemyeşil bir doğaya uyanmanın tadını çıkarıyor.

WTS ile Bali Balayı Turları’nın keyfini yaşayın!

Soydan, balayı adası haricinde, mutluluk adası olarak da bilinen Bali’nin havasından doğasından yararlanmayı oldukça seviyor.

Didem Soydan Balayı adası Bali tatilinde

Balayı Adası Bali

Turkuaz suları, bembeyaz kumsalları, egzotik havası, dalışa elverişli koyları, değişik coğrafyası, mistik yaşamı, törenleri, müziği ve cana yakın insanlarıyla ziyaret edenleri hemen etkisi altına alan Endonezya’nın Bali Adası, Türk çiftlerin yanı sıra dünya evine giren herkesin balayını geçirmek istediği bir destinasyon halinde.

Aynı zamanda dünyanın en ünlü turizm merkezlerinden biri olan Bali Adası, yerli yabancı bir çok ünlü ismin ortak tatil rotası konumunda bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
balayı çiftleri, Bali Adası, Didem Soydan, Endonezya, Tatil cenneti,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları