Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ünlü moda ikonu Paris Hilton, KKTC’de vereceği partiyi erteledi!

19 Temmuz, 2018 | 18:12

Ünlü moda ikonu Paris Hilton, KKTC'de vereceği partiyi erteledi!

Ünlü moda ikonu Paris Hilton, KKTC’de vereceği partiyi erteledi. Paris Hilton, Avrupa turnesi kapsamında Limak Cyprus Deluxe Hotel’de 28 Temmuz’da vereceği partiyi bir hafta ertelediğini açıkladı.

Paris Hilton, Avrupa turnesi kapsamında KKTC’de bulunan Limak Cyprus Deluxe Hotel’de vereceği partiyi bir hafta erteledi.

KKTC'deki partiyi erteleyen Hilton ABD'de kanser gecisine katılacak

Paris Hilton, Avrupa turnesi kapsamında Limak Cyprus Deluxe Hotel’de 28 Temmuz’da vereceği partiyi ABD’de kanserle mücadele eden ve Hilton Ailesi’nin bağışçısı olduğu bir kurumun yardım gecesine katılabilmek adına 4 Ağustos tarihine ertelediğini bildirdi.

Ünlü moda ikonu Paris Hilton, KKTC’de vereceği partiyi erteledi!

Paris Hilton’un Platinum Rush European 2018 turnesi kapsamında DJ’lik performansı sergilediği ünlü İspanyol Adası İbiza Adası ile birlikte Bükreş ve Marbella’nın ardından KKTC’nin Bafra bölgesinde bulunan Limak Cyprus Deluxe Hotel’de vereceği parti bir hafta gecikmeli olarak 4 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek.

ABD’de kanser ve diyabete karşı araştırmalar yapan özel bir tıp merkezi olan City of Hope’un uzun yıllardır en önemli bağışçılarından birisi durumunda bulunan Hilton Ailesi, bu yıl yardım için düzenlenecek gecede hazır bulunacak.

Hilton gecikme nedeniyle özür diledi

“Hilton gecikme nedeniyle özür diledi”

Paris Hilton da annesinin isteğiyle KKTC’deki programını bir hafta erteleyerek bu geceye katılacağı bilgisini verdi.

WTS ile İbiza Adası Turları’nın keyfini yaşayın!

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Limak Turizm Grubu Koordinatörü Kaan Kavaloğlu, “Sayın Hilton daha önce programında olmamasına rağmen annesinin talebiyle böyle bir yardım gecesine katılacağı bilgisini bize iletti. Hilton gecikme nedeniyle de özür diledi.

Kıbrıs’taki otelde erteleme nedeniyle misafirlerimizin mağdur olmaması adına gerekli önlemleri aldık. Paris Hilton’u 4 Ağustos’ta KKTC’de ağırlamayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avrupa turnesi, City of Hope, Hilton Ailesi, İbiza, İbiza adası, Kaan Kavaloğlu, Limak Cyprus Deluxe Hotel, Paris Hilton, Platinum Rush European, spanyol Adası,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları