Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ünlü keman virtüözü Lindsey Stirling İstanbul’da konser verdi

15 Temmuz, 2015 | 08:02

Lindsey Stirling istanbul konser Dünyaca ünlü keman virtüözü Lindsey Stirling, İstanbul’da ilk konserini verdi. Lindsey Stirling, sahne performansıyla sanatseverleri büyüledi.

ABD’li ünlü keman virtüözü Lindsey Stirling, İstanbul Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nde sahne aldı.

İstanbul’daki ilk konserini veren Lindsey Stirling, kendisini izlemeye gelen sanatseverlere unutamayacakları anlar yaşattı.

Sempatik tavırlarıyla dikkat çeken ünlü keman virtüözüne konseri sırasında bateride Sanderson Steen, piyanoda ise Jason Andrew Gaviati eşlik etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Lindsey Stirling, Lindsey Stirling istanbul, Lindsey Stirling istanbul konser, Lindsey Stirling keman, Lindsey Stirling kimdir, Lindsey Stirling konser,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları