Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ünlü keman sanatçısı Vanessa Mae Moskova’da sahne alacak

30 Temmuz, 2015 | 09:29

Vanessa Mae Dünyaca ünlü keman sanatçısı Vanessa Mae, Rusya’nın başkenti Moskova’da sahne almaya hazırlanıyor.

İlk albümü “Violin” henüz 12 yaşındayken piyasaya çıkan ünlü kemancı, başkent Moskova’daki Crocus City Hall’da müzikseverlerle buluşacak.

Albümü en çok satan klasik müzik sanatçısı unvanına sahip sıra dışı kemancı Vanessa-Mae, bunun yanı sıra People Dergisi tarafından “Dünyanın en güzel 50 insanı” arasında gösterildi.

6 yaşında kemanla tanışan  Vanessa Mae, 10 yaşındayken Londra Filarmoni Orkestrası’nda çalmaya başladı. Singapur asıllı ünlü kemancı, ilk albümü Violin ile henüz 12 yaşındayken büyük beğeni topladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Crocus City Hall, Crocus City Hall moskova, Londra Filarmoni Orkestrası, Moskova, Singapur, Vanessa Mae, Vanessa Mae Moskova, Violin, Violin Vanessa Mae,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları