Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ünlü kayak merkezine sezonun ilk karı düştü

29 Eylül, 2016 | 06:58

Kartalkaya kayak merkezi

Türkiye’nin en ünlü kayak merkezlerinden olan Bolu’daki Kartalkaya’ya sezonun ilk karı düştü.

Köroğlu Dağları’nın zirvesinde bulunan 2 bin rakımlı kayak merkezi Kartalkaya, mevsimin ilk kar yağışını aldı. Hava sıcaklığın eksi 4 dereceye kadar düştüğü Kartalkaya’da kısa süreli bir kar yağışı gözlemlendi.

Geçtiğimiz yıllara göre yüzünü erken göster kar yağışı sonrası otellerin bulunduğu zirvedeki yeşil alanlar, beyaz örtüyle kaplandı. Kartalkaya kayak merkezinin çevresindeki çam ormanlarının bir bölümü de yağan karla birlikte beyaza büründü.

Kartalkaya’da bulunan oteller, yeni sezon öncesi hazırlıklarını sürdürürken, pistlerde bulunan telesiyejlerin bakımları da başladı. Uzmanlar, sert geçmesi beklenen kış aylarının kayak turizmi açısından olumlu etkilerinin olacağı düşüncesinde.

Kartalkaya ve Diğer Yurtiçi Kayak Turları, Kayak Otelleri Hakkında Detayla için TIKLAYIN

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bolu, bolu kayak, Kartalkaya, Kartalkaya Kayak, Kartalkaya Kayak Merkezi, Kayak, Kayak Merkezi, Kayak turları, yurt içi kayak,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları