Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ünlü İtalyan şarkıcı Toto Cutugno İstanbul’da

28 Mayıs, 2015 | 08:32

Eros Ramazzotti ile birlikte İtalya’nın yetiştiridği en ünlü şarkıclardan Toto Cutugno, Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda sahne alacak.

“L’İtaliano” şarkısı ile dünya çapında üne kavuşan İtalyan şarkıcı Toto Cutugno, 28 Mayıs Perşembe akşamı İstanbul Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda sevenleriyle buluşacak.

Vatandaşı Eros Ramazzotti ile birlikte İtalyan müziğini dünyaya tanıtan Toto Cutugno, sevilen şarkılarını Türk hayranları için söylecek. Konserin başlama saati ise 20:00…

Trompet çalan babasının desteğiyle müzik hayatına davul çalarak başlayan 72 yaşındaki sanatçı, Joe Dassin’e verdiği “Indian Summer” şarkısıyla 1975’te uluslararası başarı elde ederken Dalida ile yazdığı “Laissez moe danser” ile platin plak kazandı.

İlk albümü Albatros’u 1976 yılında çıkaran sanatçı, “Serenata”, “Donna Donna Mia”, “Solo Noi”, “Gli Amori”, “Insieme: 1992” ve “Le Mamme” isimli şarkılarıyla bir döneme damga vurdu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cemal Reşit Rey Konser Salonu, İtalyan şarkıcı Toto Cutugno, Toto Cutugno, Toto Cutugno istanbul, Toto Cutugno istanbul konser, Toto Cutugno italya, Toto Cutugno kimdir, Toto Cutugno konseri, Toto Cutugno şarkıları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları