Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ünlü DJ Calvin Harris, eski sevgilisiyle barışmak için Cancun’u seçti

30 Mart, 2018 | 14:44

Calvin Harris eski sevgilisiyle Cancunda

Dünyaca ünlü DJ Calvin Harris, bir süre önce yollarını ayırdığı eski sevgilisi ABD’li model Aarika Wolf ile yeniden barıştı. Ayrılığa çok fazla dayanamayan iki ünlü isim yeniden bir araya gelerek Meksika’nın gözde yeri Cancun’da tatile çıktı.

Ünlü DJ Calvin Harris, eski sevgilisi ABD’li model Aarika Wolf ile yeniden barıştı. Ayrılığa çok fazla dayanamayan iki ünlü isim yeniden bir araya gelerek Meksika’nın sosyetenin uğrak yeri Cancun’da tatile çıktı.

calvin harris aarika wolf cancun

Ateşli Meksika sahillerinde boy gösteren 23 yaşındaki model Aarika Wolf ve İskoç Calvin Harris, Cancun’daki günlerini denizin keyfini sürüp, jetski yaparak ve yatla gezerek geçirdi.

Aarika Hollywood’a mı taşındı!

Latin Amerika‘nın doğal güzellikleri ile ünlü ülkesi Meksika’nın Quintana Roo eyaletinde bulunan dünyaca ünlü şehri Cancun’da tatilde olan 34 yaşındaki Harris ile sevgilisi Aarika Wolf, tekne turuna çıkarak deniz, kum ve güneşin keyfini çıkardılar.

WTS kalitesi ve güvencesiyle Meksika Cancun Turları sizi bekliyor.

Bu arada Aarika Wolf’un Calvin Harris’in Hollywood’ta bulunan malikanesine taşındığı iddiaları da basında yer alırken, yakın dostlarının ikilinin bu kez birlikteliklerini çok daha uzun sürdüreceklerini iddia ettiler.

calvin harris aarika wolf cancun mexico

3. kez bir araya geldiler

Bilindiği gibi iki 2015’te ilk kez birlikte olmuş ve 7 ayın ardından ayrılmıştı. Calvin ve Aarika 2016’da yeniden bir araya gelmiş ama bu uzun sürmemişti. Şimdi ikili üçüncü kez aşklarını bir arada tutmak için yeniden birlikte olmaya başladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aarika Wolf, Calvin Harris, Cancun, Meksika, Quintana Roo,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları