Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ünlü çiftin balayı tercihi turizm cenneti Maldivler

07 Ekim, 2015 | 10:42

maldivler balayı Ağustos ayında dünyaevine giren Murat Dalkılıç Merve Boluğur çifti, balayı tercihlerini turizm cenneti Maldivler ‘den yana kullandı.

24 Ağustos’ta Adile Sultan Yalısı’nda nikah masasına oturan Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç, erteledikleri balayı tatillerine Maldivler’de başladılar. Yoğun iş tempoları yüzünden Bodrum’da balayı yapmak zorunda kalan çift, bu kez Hint okyanusunun incisi Maldivler’in yolunu tuttu.

merve boluğur instagram CumCuma’nın haberine göre, Egzotik adada bol bol fotoğraf çekip instagram sayfalarına yükleyen Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç, ikilisinin, paylaştığı karelerin eşsiz manzarası herkesi kıskandırdı.


Maldviler Balayı

Hint Okyanusu’nda sayıları 1200’ü aşan irili ufaklı mercan adasından oluşan Maldivler, THY’nin direkt uçuşlara başlamasıyla birlikte özellikle balayı çiftlerince daha çok tercih edilmeye başladı. Turkuaz renkli lagünleri, kıyıları boyunca uzanan mercan resifleri, bembeyaz kumlarla kaplı plajları ve dinlendirici atmosferiyle Maldivler, balayı turlarının son yıllardaki gözde bölgesi konumunda.

murat dalkılıç

Tüplü ve şnorkelli dalış tutkunları için geniş seçenekler sunan Maldivler, dinlenmek, yüzmek ve bar taburelerinden güneşin batışını izlemek isteyen çiftler için romantik bir balayı vaadediyor.


Maldivler Balayı Turları Maldviler tanıtım filmi


YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı, Maldivler, Maldivler Balayı, Merve Boluğur, Merve Boluğur balayı, Merve Boluğur instagram, Murat Dalkılıç, Murat Dalkılıç balayı, Murat Dalkılıç instagram, Murat Dalkılıç Merve Boluğur,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları