Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ünlü çift İtalya turunda

08 Eylül, 2014 | 14:37

Beyonce ve Jay Z, boşanacakları yönünde çıkan dedikodulara gönderme yaparcasına İtalya turuna çıktı. Çift, önceki gün İtalya’nın önemli turizm bölgelerinden Portofino’da görüntülendi.

Ünlü çift, son dönemde magazin basınında çıkan ayrılık dedikodularına en güzel cevabı verdiler. İtalya’nın sakinliği ve plajları ile ünlü turizm beldesi Portofino’ya giden çift, el ele görüntülendi.

Tüm günü birlikte geçiren çift, rengarenk evlerin çevrelediği limanı , balıkçı köyleri, çakıllı kumsalları ile tam bir cennet olan Portofino’da bütün günü birlikte geçirdi.

Yerel halkın geçimini balıkçılıkla sağladığı Portofino, ressam elinden çıkmış gibi duran doğal güzellikleri ile her yıl ünlü isimlerin tercihi olmaya devam ediyor. Denizle iç içe bir olan şehir, huzur dolu gezilerin yapılabileceği ideal bir tatil destinasyonu.

Ayrılık dedikodularından sıkılan Beyonce ve Jay Z de biraz olsun huzur bulmak için buraya tercih edenlerden. Portofino balayı çiftlerinin de sıklıkla ziyaret bir şehir olma özelliği ile yabancı basında “çift ikinci balayını yapıyor” haberlerinin çıkmasına neden oldu.

Portofino Tatili İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beyonce, Beyonce Bikini, Beyonce italya, Beyonce Jay-Z, beyonce Portofino, İtalya, İtalya Haberleri, İtalya Portofino, İtalya Turu, Jay Z italya, jay z Portofino, Jay-Z, Portofino, Portofino italya, Portofino neler yapılır, Portofino turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları