Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ünlü çift balayında Maldivler’de!

14 Temmuz, 2016 | 10:05

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu Geçtiğimiz günlerde dünya evine giren Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti, balayında Maldivler’de…

Muhteşem bir törenle nikah masasına oturan ünlü oyuncular Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu, en az düğünleri kadar görkemli bir balayı turuna çıktılar. Çiçeği burnunda çift, tropik adaların incisi Hint okyanusunun cennet adalar topluluğu Maldivler‘de unutamayacakları bir balayı tatili geçiriyor.

Neslihan Atagül ve eşi Kadir Doğulu Maldivler balayı turunda

Balayında Maldivler’i tercih eden Doğulu çifti, herkesi kıskandıracak tatillerinden kareleri sosyal medya hesaplarında takipçileriyle de paylaşmayı ihmal etmiyorlar.

Ödüllü otelde balayı

Çift, Maldivler Balayı Turları için bol ödüllü bir oteli tercih etti; Constance Hotels & Resorts Halaveli. Balayında kendilerini daha özel hissettirecek bir  tatil isteyen Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu, soluğu  Constance otellerinde aldı.

Constance Hotels & Resorts Halaveli Maldivler Balayı Yazısı

Her zevke uygun geniş seçenek yelpazesi ile her akşam farklı bir ambiyansa katılma imkanı sağlayarak balayı çiftlerine unutulmaz bir tatil yaşatan Constance Hotels & Resorts Halaveli, Maldivler’in en lüks otellerinden yalnızca biri. Gerek çocuklu aileler gerekse balayı çiftlerinden tam not alan otel, bir çok seyahat otoritesi tarafından dünyanın en iyisi olarak gösteriliyor.

Constance Hotels & Resorts ile Unutulmaz Balayı Turları Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı, Constance Hotels & Resorts, Halaveli Maldivler, Kadir Doğulu, Maldivler, Maldivler Balayı, Maldivler balayı turu, Neslihan Atagül,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları