Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ünlü blogger seyahatlerine devam ediyor

11 Aralık, 2015 | 09:05

Nicole Isaacs Dünyanın farklı noktalarına yaptığı seyahatlerle bilinen ünlü blogger Nicole Isaacs, bu kez Karayipler’de…

Dünyanın çeşitli bölgelerinde seyahatlara çıkan ve yaşadığı deneyimleri blogundan takipçileriyle paylaşan Nicole Isaacs, yeni rotasını Karayipler’in incisi Bahamalar olarak belirledi.

Kartpostal güzelliğindeki doğası ve büyüleyci güzellikteki sahilleriyle ünlü Bahamalar’da tatilde olan blogger Nicole Isaacs, instagram sayfasından fotoğraflar paylaşmayı da ihmal etmiyor. Her gittği destinayondan ilgi çekici fotoğrafları sayfasına yükleyen Nicole Isaacs, binlerce beğeni ve olumlu yorumlar alıyor.

Şu sıralar Bahamalar ‘da Karayip denizin tadını çıkaran genç bloogger, bugüne kadar aralarında Türkiye’nin de bulunduğu Maldivler, Koh Samui, Phuket gibi pek çok farklı bölgeye seyahatlar gerçekleştirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bahamalar, Bahamalar karayipler, blogger Nicole Isaacs, Bu habere yapılmış yorumlar, Nicole Isaacs, Nicole Isaacs bahamalar, Nicole Isaacs blog, Nicole Isaacs instagram, Nicole Isaacs karayipler, Nicole Isaacs kimdir, Nicole Isaacs photos, Nicole Isaacs twitter,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları