Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünyanın en ünlü aşçıları Madrid’de düzenlenen gastronomi fuarında

02 Şubat, 2015 | 14:23

Dünyanın farklı bölgelerinden gelen 100’ün üzerinde aşçı, İspanya’nın başkenti Madrid’de düzenlenen gastronomi fuarında bir araya geldi.

İspanya‘nın başketi Madrid’de bugün kapılarını açan ve 3 gün boyunca ziyaret edilebilecek “Madrid Fusion” gastronomi fuarı büyük ilgi görüyor.

Bu yıl 13’üncüsü düzenlenen fuarda 12 ülkeden 100’ün üzerinde aşçı yer alıyor. Fuarda, Çin konuk ülke, Helsinki ise konuk kent olarak yer alıyor.

Birbirinden farklı yemek tariflerinin yer aldığı fuarın teması ise “Gezgin Mutfaklar” olarak belirlendi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
gastronomi fuarı, gastronomi fuarı ispanya, Madrid, madrid fuar, Madrid Fusion, Madrid Fusion 2015, Madrid Fusion fuarı, Madrid Fusion ispanya, Madrid gastronomi fuarı, Madrid İspanya, Madrid ispanya fuar, Madrid Turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları