Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Üniversite Yaz Spor Oyunları Rusya’da yapılacak

06 Haziran, 2013 | 10:29

Müslüm Gülhan Bu yıl 27.si düzenlenecek olan Üniversiteler Yaz Spor Oyunları Temmuz ayında Rusya’nın Kazan şehrinde gerçekleştirilecek. Futbol takımını ise NationalTurk yorumcusu Müslüm Gülhan çalıştıracak.

27. dünya Üniversiteler Yaz Spor Oyunları 5-17 Temmuz tarihleri arasında Rusya’nın Kazan kentinde gerçekleştirilecek. Organizasyona Türkiye, Üniversite Futbol Takımı ile de katılacak.

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu, Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü ve NationalTurk yorumcusu Müslüm Gülhan’ın Teknik Direktör, Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı personellerinden Yusuf Kıvanç Egeaka’nın antrenör, Hüseyin Tepe’nin ise masör olarak bu organizasyonda görevlendirilmelerine karar verdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kazan, Müslüm Gülhan, Müslüm Gülhan milli takım, Rusya, Rusya Kazan, üniversite futbol takımı, Üniversite Oyunları, üniversite yaz spor oyunları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları