Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Üniversite Milli Takımı’ nın teknik direktörü Müslüm Gülhan oldu

06 Haziran, 2013 | 12:34

Rusya’nın Kazan şehrinde düzenlenecek UluslararasıÜniversiteler Yaz Spor Oyunları’nda futbol milli takımının teknik direktörlüğüne NationalTurk yorumcusu ve Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Müslüm Gülhan getirildi.

27. Uluslararası Üniversiteler Yaz Spor Oyunları 6-17 Temmuz tarihleri arasında Rusya’nın Kazan kentinde gerçekleştirilecek. Organizasyona Türkiye, Üniversite Futbol Takımı ile de katılacak.

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu, Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü ve National Turk yorumcusu Müslüm Gülhan’ın Teknik Direktör, Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı personellerinden Yusuf Kıvanç Egeaka’nın antrenör, Hüseyin Tepe’nin ise masör olarak bu organizasyonda görevlendirilmelerine karar verdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
27. Uluslararası Üniversiteler Yaz Spor Oyunları 6-17 Temmuz, Beden Eğitimi, Haliç Üniversitesi, Hüseyin Tepe, Kazan, Müslüm Gülhan, müslüm gülhan haliç üniversitesi, nationalturk, Rusya, Rusya Kazan, Spor Organizasyonları, teknik direktör Müslüm Gülhan, Türkiye Üniversite milli takımı, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu, üniversite milli futbol takımı, üniversite milli takımı, üniversite yaz spor oyunları, Yusuf Kıvanç Egeaka,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları