Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Üniversite Milli Takımı’ nın teknik direktörü Müslüm Gülhan oldu

06 Haziran, 2013 | 12:34

Rusya’nın Kazan şehrinde düzenlenecek UluslararasıÜniversiteler Yaz Spor Oyunları’nda futbol milli takımının teknik direktörlüğüne NationalTurk yorumcusu ve Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Müslüm Gülhan getirildi.

27. Uluslararası Üniversiteler Yaz Spor Oyunları 6-17 Temmuz tarihleri arasında Rusya’nın Kazan kentinde gerçekleştirilecek. Organizasyona Türkiye, Üniversite Futbol Takımı ile de katılacak.

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu, Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü ve National Turk yorumcusu Müslüm Gülhan’ın Teknik Direktör, Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı personellerinden Yusuf Kıvanç Egeaka’nın antrenör, Hüseyin Tepe’nin ise masör olarak bu organizasyonda görevlendirilmelerine karar verdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
27. Uluslararası Üniversiteler Yaz Spor Oyunları 6-17 Temmuz, Beden Eğitimi, Haliç Üniversitesi, Hüseyin Tepe, Kazan, Müslüm Gülhan, müslüm gülhan haliç üniversitesi, nationalturk, Rusya, Rusya Kazan, Spor Organizasyonları, teknik direktör Müslüm Gülhan, Türkiye Üniversite milli takımı, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu, üniversite milli futbol takımı, üniversite milli takımı, üniversite yaz spor oyunları, Yusuf Kıvanç Egeaka,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları