Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ulusoy Turizm’den Açıklama İflas Etmedik

24 Haziran, 2017 | 12:00
Ulusoy Açıklama

Ulusoy Açıklama

 

İflas ettiği mahkeme kararı ile açıklandı haberleri yapılan, Ulusoy Turizm‘den, yapılan haberlerle ilgili açıklama geldi. Ulusoy Ulaşım A.Ş. iflas eden şirketle bir bağlarının olmadığı belirtildi.

Ulusoy Turizm’den Açıklama; İflas Etmedik

Hürriyet gazetesinin yaptığı haberde Ulusoy firmasının iflas ettiğini duyurmuştu. Ulusoy turizmden yapılan açıklamada, iflas eden şirketle bir bağlarının olmadığını belirtti.

Açıklamada, “medya yayın organlarında görülen ‘Ulusoy İçin İflas Kararı’ haberlerine firmamız otobüs görselleri kullanılarak yer verilmektedir. İlgili iflas kararının şirketimiz Ulusoy Ulaşım A.Ş. ile herhangi bir hukuki ilişiği bulunmamaktadır.

Siz değerli yolcularımıza ve kamuoyuna bildirmek isteriz ki; Ulusoy markası olarak hizmet anlayışı ve kalitesi ile tüm otobüs seferlerine devam etmekteyiz.” denildi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
iflas, Ulusoy Turizm, Ulusoy Ulaşım A.Ş.,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları