Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ulusoy Turizm’den Açıklama İflas Etmedik

24 Haziran, 2017 | 12:00
Ulusoy Açıklama

Ulusoy Açıklama

 

İflas ettiği mahkeme kararı ile açıklandı haberleri yapılan, Ulusoy Turizm‘den, yapılan haberlerle ilgili açıklama geldi. Ulusoy Ulaşım A.Ş. iflas eden şirketle bir bağlarının olmadığı belirtildi.

Ulusoy Turizm’den Açıklama; İflas Etmedik

Hürriyet gazetesinin yaptığı haberde Ulusoy firmasının iflas ettiğini duyurmuştu. Ulusoy turizmden yapılan açıklamada, iflas eden şirketle bir bağlarının olmadığını belirtti.

Açıklamada, “medya yayın organlarında görülen ‘Ulusoy İçin İflas Kararı’ haberlerine firmamız otobüs görselleri kullanılarak yer verilmektedir. İlgili iflas kararının şirketimiz Ulusoy Ulaşım A.Ş. ile herhangi bir hukuki ilişiği bulunmamaktadır.

Siz değerli yolcularımıza ve kamuoyuna bildirmek isteriz ki; Ulusoy markası olarak hizmet anlayışı ve kalitesi ile tüm otobüs seferlerine devam etmekteyiz.” denildi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
iflas, Ulusoy Turizm, Ulusoy Ulaşım A.Ş.,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları