Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uluslararası Utrecht Turizm Fuarı başladı

13 Ocak, 2015 | 16:43

Uluslararası Utrecht Turizm Fuarı başladı Uluslararası Utrecht Turizm Fuarı, Hollanda’da başladı. Fuarın en büyük katılımcıları arasında yer alan Türkiye’nin standına ilgi yoğun oldu.

Bu yıl 45’incisi düzenlenen ve 18 Ocak’a kadar devam edecek Uluslararası Utrecht Turizm Fuarı, Utrecht’teki Jaarbeurs salonunda başladı.

Türkiye, Lahey Büyükelçiliği Kültür ve Tanıtma Müşavirliği’nin 50’ye yakın kurum ve kuruluşun katılımıyla açtığı yaklaşık 750 metrekare büyüklüğündeki stantla, fuarın en büyük katılımcıları arasında yer alıyor.

Hollandalıların büyük ilgi gösterdiği Türkiye standı, ülke tanıtımı ve önemli turizm destinasyonlarından biri olma yolunda büyük önem taşıyor. Bu arada fuara bu yıl 162 ülkenin katıldığı belirtildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hollanda Utrecht Turizm Fuarı, Lahey Büyükelçiliği, Turizm Fuarı, Turizm Fuarı hollanda, Türkiye, Türkiye turizm, Türkiye turizm haberleri, Uluslararası Utrecht Turizm Fuarı, Utrecht, Utrecht hollanda, Utrecht Turizm Fuarı, Utrecht Turizm Fuarı başladı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları