Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması’nın kalitesi tescillendi

08 Eylül, 2014 | 10:11

TUYED ve Anatolia Dergisi’nin işbirliği, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın destekleriyle 2009 yılından bu yana düzenlenen Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması’nın kalitesi FECO tarafından tescillendi.

FECO (Federation of Cartonists Associations-Uluslararası Karikatürcü Birlikleri Federasyonu), uluslararası alanda düzenlenen karikatür yarışmalarını niteliklerine göre sıralıyor.

Buna göre, Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği (TUYED) ile Anatolia Dergisi işbirliğiyle geleneksel olarak düzenlenen Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması gibi etkinlikleri, bu yarışmaların karikatür albümünün basımı, ödül töreninin düzenlenmesi, para ödülü, plaket verme, seyahat giderlerinin karşılanması, dereceye girenlerin ağırlanması, yarışmaya gönderilen eserlerin amaç dışı kullanılıp kullanılmaması gibi ölçütlere göre 1 ila 6 puan üzerinden sıralıyor.

Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması geçen olduğu gibi, bu yıl da 6 puan üzerinden 5 puan alarak kalitesini ve güvenirliğini tescil etti. FECO’nun resmi web sitesi incelendiğinde, aralarında birçok tanınmış karikatür yarışmasının daha düşük puanlara sahip olduğu görülüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anatolia Dergisi, FECO, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Turizm Karikatürleri, Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği, TUYED, Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları