Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uluslararası Turizm Karikatürleri Sergisi Eskişehir’de açıldı

11 Haziran, 2014 | 11:49

Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği ile Anatolia Turizm Araştırmaları Dergisi’nin işbirliğinde düzenlenen 5. Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması’nın sergisi Eskişehir’de açıldı.

Bu yıl 5. kez düzenlenen Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması’nda yer alan eserler Eskişehir Tepebaşı Belediyesi Atila Özer Karikatür Evi’nde açılan sergide sanatseverler ile buluşuyor.

Serginin açılışı, Eskişehir Vali Yardımcısı Dr. Ömer Faruk Günay, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Anatolia Dergisi kurucusu Prof. Dr. Nazmi Kozak, TUYED Başkanı Kerem Köfteoğlu ve yarışmanın fikir babası rahmetli Prof. Dr. Atila Özer’in eşi Vicdan Özer’in katılımıyla gerçekleştirildi.

Sergi hakkında bilgi veren Prof. Dr. Nazmi Kozak, Atilla Özer Karikatür Evi’nde açılan sergide, 5. Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması’na finale kalan 50 eserin sergilendiğini belirterek “Sanatseverler, sergiyi 14 Haziran’a kadar gezebilir” dedi.

Sergiye ev sahipliği yapan Tepebaşı Belediye Başkanı Dr. Ahmet Ataç, sanat ve kültür insanları kaynaştırdığını vurguladıktan sonra “Sanatı ve sanatçıyı desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

Turizm Karikatürleri Yarışması’nın 5’ncisine 57 farklı ülkeden 323 karikatür sanatçısı toplam 705 eserle katılmıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anatolia Turizm Araştırmaları Dergisi, Atilla Özer Karikatür Evi, Eskişehir Tepebaşı Belediyesi, Nazmi Kozak, Turizm Karikatürleri Yarışması, Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği, Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları