Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uluslararası Turizm Fuarı’nda renkli görüntüler

17 Ocak, 2014 | 09:27

avusturya-uluslararasi-turizm 2014 Uluslararası Turizm Fuarı Avusturya’nın başkenti Viyana’da başladı. Fuar, renkli görüntülere sahne oldu.

Yoğun ilgi gösterilen fuarda, 70 ülkeden 750 katılımcı stant açtı. Tatil, seyahat ve eğlence sektöründen temsilcilerin katıldığı fuarda, hizmet sektörü temsilcileri ile müşteriler bir araya geldi.

Stantlarda, ülkelerini temsil eden geleneksel kıyafetli katılımcılar, renkli görüntüler oluşturdu.

NationalTürk’ün haberine göre, fuarda Türkiye adına Viyana Kültür ve Tanıtım Müşavirliği, stant açarak kokteyl verdi. Yaklaşık 200 metrekarelik alanda açılan stant, Türk Hava Yolları (THY) başta olmak üzere 19 otel ve tur operatörü yer aldı.

Folklor ekibi tarafından Karadeniz ve Ege bölgesine ait halk oyunları sergilendi. Türkiye standını gezenler, halk oyunlarını büyük bir ilgiyle izledi.

YURTDIŞI FUARLAR İÇİN TIKLAYIN….

Fuara katılan Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Nihat Gül, Avusturya ile Türkiye arasındaki turizm potansiyelinin gün geçtikçe arttığını belirterek, 2012 yılında 505 bin Avusturyalı turistin Türkiye’yi ziyaret ettiğini söyledi.

Fuara ayrıca Viyana Başkonsolosu Tayyar Kağan Atay, Büyükelçilik Müsteşarı Yonca Özçeri ile Kültür ve Turizm Ateşesi Songül Camgöz katıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avusturya, Avusturya turizm, Avusturya turizm fuarı, Avusturya viyana, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türk Hava Yolları, Uluslararası Turizm Fuarı, Uluslararası Turizm Fuarı Avusturya, Viyana, Viyana turizm fuarı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları