Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uluslararası Selanik Film Festivali başlıyor

05 Kasım, 2015 | 08:07

Thessaloniki International Film Festival Bu yıl 56’ncısı düzenlenen Uluslararası Selanik Film Festivali başlıyor.

Yunanistan’da sinemaseverlerin büyük beğeniyle takip ettiği Uluslararası Selanik Film Festivali, 6-15 Kasım tarihlerinde 56’ncı kapılarını açıyor. 10 gün sürecek festivalde film gösterimleri 6 ayrı salonda gerçekleşecek.

Selanik Film Festivali’nde ilk & ikinci filmlerin yarıştığı bölümde, Tolga Karaçelik’in yönetmen koltuğunda oturduğu Türk-Alman ortak yapımı “Sarmaşık” filmi de yer alıyor.

Daha öncede Gişe Memuru filmiyle Selanik Film Festivali’nde boy gösteren Tolga Karaçelik, bir kez daha Yunan izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

“Sarmaşık” hatırlanacağı üzere Türkiye prömiyerini 22. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali’nde yapmış ve “en iyi yönetmen” ile “en iyi erkek oyuncu” ödüllerine layık görülmüştü.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Film Festivali, Selanik, Selanik Film Festivali, Tolga Karaçelik, Tolga Karaçelik sarmaşık, Tolga Karaçelik selanik, Yunanistan, Yunanistan film festivali, Yunanistan Selanik,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları