Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uluslararası Selanik Film Festivali başlıyor

05 Kasım, 2015 | 08:07

Thessaloniki International Film Festival Bu yıl 56’ncısı düzenlenen Uluslararası Selanik Film Festivali başlıyor.

Yunanistan’da sinemaseverlerin büyük beğeniyle takip ettiği Uluslararası Selanik Film Festivali, 6-15 Kasım tarihlerinde 56’ncı kapılarını açıyor. 10 gün sürecek festivalde film gösterimleri 6 ayrı salonda gerçekleşecek.

Selanik Film Festivali’nde ilk & ikinci filmlerin yarıştığı bölümde, Tolga Karaçelik’in yönetmen koltuğunda oturduğu Türk-Alman ortak yapımı “Sarmaşık” filmi de yer alıyor.

Daha öncede Gişe Memuru filmiyle Selanik Film Festivali’nde boy gösteren Tolga Karaçelik, bir kez daha Yunan izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

“Sarmaşık” hatırlanacağı üzere Türkiye prömiyerini 22. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali’nde yapmış ve “en iyi yönetmen” ile “en iyi erkek oyuncu” ödüllerine layık görülmüştü.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Film Festivali, Selanik, Selanik Film Festivali, Tolga Karaçelik, Tolga Karaçelik sarmaşık, Tolga Karaçelik selanik, Yunanistan, Yunanistan film festivali, Yunanistan Selanik,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havanecek"tr">TiIsluk5 altkenarlik1 yazirenk7"> TiIslu rseunda raihtiymirme ?d="tabs-2">

  • Iyi g2br /> Book08">F floa altkenarlGezdilcek Yik Fi 0px 8px 10px">
   gKozal yik Fin maşıAz. Biz T" w.a> pan tat -->ke F floa
    popİNSass="blog28539.25612 ustbosluk6 al