Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uluslararası Selanik Film Festivali 10 günde 200 filmi beyaz perdeye taşıdı

19 Kasım, 2015 | 08:16

Uluslararası Selanik Film Festivali Yunanistan’ın en büyük sinema etkinliği olan ve bu yıl 56’ncı kez düzenlenen Uluslararası Selanik Film Festivali, 10 günde 200 filmi beyaz perdeye taşıdı.

6-16 Kasım tarihlerinde seyirciyle buluşan Uluslararası Selanik Film Festivali kapsamında ustalara saygı bölümünün de dahil olduğu dünya genelinden yaklaşık 200 film gösterime girdi.

Festivalde en iyi film ödülüne İzlandalı yönetmen Grimur Hakonarson imzalı “Rams” filmi layık görüldü. Film, İzlanda’nın gözlerden uzak bir çiftlik evinde 40 yıldır birbirleriyle konuşmayan iki kardeşin, koyunlarını korumak amacıyla bir araya gelişini anlatıyor.

Fransız yönetmen Arnaud Desplechin, Uluslararası Selanik Film Festivali’nin onur konuğu oldu. Festivalde, Arnaud Desplechin’e ait “La Vie Des Morts” ve “My Golden Days” fimleri de gösterildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Selanik, Selanik festival, Selanik Film Festivali, Uluslararası Selanik Film Festivali, Yunanistan, Yunanistan film festivali, Yunanistan Haberleri, Yunanistan Selanik,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları