Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uluslararası Resort Turizm Kongresi’ne İtalyan şefler damga vurdu!

01 Aralık, 2014 | 11:12

Turizm sektörünün yatırımcı ve yöneticileri başta olmak üzere yüzlerce profesyoneli bir araya getiren Uluslararası Resort Turizm Kongresi’ne İtalyan şefler damga vurdu.

Sektörün geleceğinin masaya yatırıldığı etkinlikte Barilla, İtalyan mutfağının eşsiz lezzetlerini İtalyan şeflerin şovları eşliğinde katılımcılara sunarken; 2015 yılında All-Inclusive otellerde başlatacağı ‘Little Italy’ projesini de tanıttı. Müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkaracak olan proje, katılımcıların büyük ilgisini çekti.

Barilla, turizm sektörünün duayenlerini dördüncü kez bir araya getiren Uluslararası Resort Turizm Kongresi’nde ‘Little Italy’ projesini görücüye çıkardı. Başta turizm sektörünün geleceği olmak üzere ekonominin can damarı olan konuların masaya yatırıldığı kongrede Barilla, İtalyan mutfağının lezzetleriyle fark yarattı.

Turizm yatırımcıları ve yöneticilerine geleceği görme ve vizyon oluşturma noktasında önemli bir rol oynayan kongrenin sponsorları arasında yer alan Barilla, yeni projesi “Little Italy” yi katılımcılara tanıttı. Proje kapsamında A La Carte Italyan Restorantları’nın konsept danışmanlığını üstlenecek olan Barilla, ayrıca otellerin açık büfe alanlarında kurgulayacağı ‘Makarna Köşesi’ ile de müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkaracak ve otel misafirleri İtalyan mutfağının eşsiz lezzetlerine kolaylıkla ulaşabilecek..

Bu yıl 1.000 kişiyi ağırlayan etkinlikte Barilla’nın sürprizi ise İtalyan şefler oldu. Ünlü şef Fabio Foltran önderliğinde, İtalya’nın uzman şeflerinin yer aldığı etkinlikte Barilla, İtalyan mutfağının en lezzetli makarna çeşitlerini şovlar eşliğinde kongreye katılan konuklara ikram etti. Etkinlik süresince sektör duayenleri için hazırlanan mönüler, profesyonel mutfaklar için özel olarak geliştirilen ‘’Selezione Oro Chef’ ürünleri ile hazırlandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
A La Carte, A La Carte italya, Barilla, Barilla italya, Barilla makarna, İtalyan mutfağı, İtalyan şefler, Resort Turizm Kongresi, turizm kongresi, Turizm Kongresi italya, Uluslararası Resort Turizm Kongresi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları