Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkiye Uluslararası Paris Kitap Fuarı’nda

26 Mart, 2010 | 22:00

Uluslararası Paris Kitap Fuarı bugün açıldı.

31 Mart tarihine kadar açık kalacak olan fuara Türkiye bu yıl geniş ve zengin bir programla katılıyor.

Kültür ve Turizm Bakanlığı ile İstanbul Ticaret Odası, fuarın açılışı dolayısıyla Türk standında resepsiyon verdi. Türkiye’nin Paris Büyükelçisi Tahsin Burcuoğlu ve UNESCO nezdindeki Büyükelçi Gürcan Türkoğlu’nun da katıldığı resepsiyona yazarlar ve yayıncılar da büyük ilgi gösterdi.

1100 katılımcı, 3 bine yakın yazar ve 160 binin üzerinde ziyaretçinin katılması beklenen fuarda Türkiye, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın koordinasyonunda yayıncı ve yazar meslek örgütleriyle birlikte katılıyor.

Bakanlık ve meslek kuruluşları işbirliğinde yürütülen çalışmalarda 20’yi aşkın yazar, sanatçı, çevirmen ve kültür insanı, düzenlenecek söyleşiler, imza günleri, paneller, uygulama atölyeleri ile yabancı yayıncılar ve okurlar ile buluşarak, Türkiye’nin kültür, sanat, edebiyat ve yayıncılığının tanıtımına katkı sağlayacak.

2010 Paris Kitap Fuarı kapsamındaki panel, imza günleri ve söyleşilere katılan yazarlardan bazıları şöyle; Doğan Hızlan, İskender Pala, Nedim Gürsel, Ayşe Kulin, Nazlı Eray, Yalvaç Ural, Semih Gümüş, Metin Celal, Mehmet Coral, Metin Cengiz, Faruk Bilici, Ataol Behramoğlu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ataol Behramoğlu, Ayşe Kulin, Doğan Hızlan, Faruk Bilici, İskender Pala, Mehmet Coral, Metin Celal, Metin Cengiz, Nazlı Eray, Nedim Gürsel, Paris Kitap Fuarı, Paris Kitap Fuarı Haberleri, Semih Gümüş, Turizm Haberleri, Türkiye Paris Kitap Fuarı, Türkiye Uluslararası Paris Kitap, Türkiye Uluslararası Paris Kitap Fuarı, Uluslararası Paris Kitap Fuarı, Yalvaç Ural,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları