Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uluslararası New York Otomobil Fuarı kapılarını açtı

02 Nisan, 2015 | 07:47

Uluslararası New York Otomobil Fuarı, 115’inci kez kapılarını açtı. 12 Nisan’a kadar devam edecek fuarda, 60’ın üzerinde yeni model görücüye çıkacak.

Otomobil tutkunlarının merakla beklediği fuar, Manhattan’daki Javits Center’de basın mensupları için başladı. 60’ın üzerinde yeni modelin görücüye çıkması beklenen fuarda, elektrikli motorlar ve konsept araçlar dikkati çekti.

NationalTurk’ün haberine göre; binin üzerinde aracın sergilendiği fuarda lüks markalar iç hacmi geniş ve teknolojik özelliklerle donatılmış büyük boy arabalarla öne çıkarken, diğer markaların alt orta sınıf aile arabalarına ağırlık verdiği görüldü.

1900 yılından beri düzenlenen fuara rekor sayıda basın mensubunun akredite olduğu bildirildi. Uluslararası New York Otomobil Fuarı’nın dünya genelinde her yıl 2 milyardan fazla televizyon, radyo, internet ve gazete haberine konu olduğu biliniyor.

Yeni modellerin yanı sıra yılın otomobilinin de açıklanacağı fuarı, her yıl bir milyondan fazla kişi ziyaret ediyor.

Giriş biletleri yetişkinler için 16 dolar olan fuar, kapılarını cuma günü halka açacak. Fuar 12 Nisan’a kadar devam edecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
amerika araba fuarları, Amerika fuar, araba fuarları, araba fuarları 2015, New York, New York amerika, New York Amerika fuar, New York araba fuarı, New York fuar, New York fuarları, New York Otomobil Fuarı, New York turu, Otomobil fuarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları