Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uluslararası Müslüman Film Festivali Kazan’da başladı

06 Eylül, 2013 | 10:49

Uluslararası Müslüman Film Festivali Kazan’da başladı Bu yıl 9.su düzenlenen Uluslararası Müslüman Film Festivali, Tataristan’ın başkenti Kazan’da başladı.

2005 yılından bu yana her yıl düzenli olarak Tataristan’ın başkenti Kazan’da yapılan Uluslararası Müslüman Film Festivali başladı. 5-11 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek festival 2010 yılına kadar “Altın Minber” adı ile anılıyordu.

Tataristan Cumhurbaşkanı’nın desteği ile düzenlenen festivalin kurucuları arasında Tataristan Kültür Bakanlığı, Kazan Belediyesi ve Rusya Müftüler Konseyi yer alıyor.

Ahlaki değerler ve kültürel gelenekleri yansıtan, barış, hoşgörü ve insanlık fikrini destekleyen filmlerin seçildiği festivalde 27 ülkeden 50 film mücadele ediyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kazan Rusya, Müslüman Film Festivali, Rusya, rusya haberleri, Tataristan başkenti Kazan, Tataristan Cumhurbaşkanı, Tataristan film festivali, Tataristan Kültür Bakanlığı, Uluslararası Müslüman Film Festivali,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları