Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uluslararası Müslüman Film Festivali Kazan’da başladı

06 Eylül, 2013 | 10:49

Uluslararası Müslüman Film Festivali Kazan’da başladı Bu yıl 9.su düzenlenen Uluslararası Müslüman Film Festivali, Tataristan’ın başkenti Kazan’da başladı.

2005 yılından bu yana her yıl düzenli olarak Tataristan’ın başkenti Kazan’da yapılan Uluslararası Müslüman Film Festivali başladı. 5-11 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek festival 2010 yılına kadar “Altın Minber” adı ile anılıyordu.

Tataristan Cumhurbaşkanı’nın desteği ile düzenlenen festivalin kurucuları arasında Tataristan Kültür Bakanlığı, Kazan Belediyesi ve Rusya Müftüler Konseyi yer alıyor.

Ahlaki değerler ve kültürel gelenekleri yansıtan, barış, hoşgörü ve insanlık fikrini destekleyen filmlerin seçildiği festivalde 27 ülkeden 50 film mücadele ediyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kazan Rusya, Müslüman Film Festivali, Rusya, rusya haberleri, Tataristan başkenti Kazan, Tataristan Cumhurbaşkanı, Tataristan film festivali, Tataristan Kültür Bakanlığı, Uluslararası Müslüman Film Festivali,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları