Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uluslararası Müslüman Film Festivali Kazan’da başladı

06 Eylül, 2013 | 10:49

Uluslararası Müslüman Film Festivali Kazan’da başladı Bu yıl 9.su düzenlenen Uluslararası Müslüman Film Festivali, Tataristan’ın başkenti Kazan’da başladı.

2005 yılından bu yana her yıl düzenli olarak Tataristan’ın başkenti Kazan’da yapılan Uluslararası Müslüman Film Festivali başladı. 5-11 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek festival 2010 yılına kadar “Altın Minber” adı ile anılıyordu.

Tataristan Cumhurbaşkanı’nın desteği ile düzenlenen festivalin kurucuları arasında Tataristan Kültür Bakanlığı, Kazan Belediyesi ve Rusya Müftüler Konseyi yer alıyor.

Ahlaki değerler ve kültürel gelenekleri yansıtan, barış, hoşgörü ve insanlık fikrini destekleyen filmlerin seçildiği festivalde 27 ülkeden 50 film mücadele ediyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kazan Rusya, Müslüman Film Festivali, Rusya, rusya haberleri, Tataristan başkenti Kazan, Tataristan Cumhurbaşkanı, Tataristan film festivali, Tataristan Kültür Bakanlığı, Uluslararası Müslüman Film Festivali,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları