Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uluslararası Kongre Turizmi Fuarının yıldızı Tanzanya oldu

04 Haziran, 2018 | 20:35
Uluslararası Kongre Turizmi Fuarının yıldızı Tanzanya oldu

Tanzanya Uluslararası Kongre Turizmi Fuarının yıldızı oldu

Afrika’nın parlayan yıldızı Tanzanya, Almanya’nın Frankfurt kentinde düzenlenen Uluslararası Kongre Turizmi Fuarı Imex 2018’in de yıldızı oldu.

Uluslararası Kongre Turizmi Fuarı IMEX 2018, Almanya’nın Frankfurt kentinde 15-17 Mayıs tarihlerinde gerçekleşti. 150 ülkeden 3 bin 500 katılımcının yer aldığı fuara Afrika’nın egzotik ülkesi Tanzanya damga vurdu.

Tanzanya için eşsiz bir fırsat oldu

Afirka’nın son yıllarda en çok turist çeken ülkelerinin başında gelen Safari Turları ile ünlü Tanzanya, fuar sayesinde potansiyelini tüm dünyaya duyurdu. Tanzanya Turizm Kurulu Genel Direktörü Devota Mdachi, bu yılki etkinliğin Tanzanya turizmini sergilemek için eşsiz bir fırsat sunduğunu söyledi.

Devota Mdachi, “Fuarda dünyanın farklı yerlerinden profesyonellerle birlikte olma şansı yakaladık. Onlara Tanzanya’nın muhteşem potansiyelini anlattık. Onlar da Tanzanya’ya büyük ilgi gösterdiler” dedi.

WTS Kalitesi ve Güvencesiyle Tanzanya Safari Turları sizleri bekliyor

Etkinlikte, Tanzanya Turizm Kurulu’nun yanı sıra Arusha Uluslararası Konferans Merkezi (AICC) ve çok sayıda özel sektör temsilcisi de hazır bulundu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Afrika, Fuar, Safari, Tanzanya,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları