Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uluslararası İstanbul Turizm Filmleri Festivali için geri sayım başladı

13 Nisan, 2018 | 11:03

Uluslararası İstanbul Turizm Filmleri Festivali için geri sayım başladı

Bu yıl 9-12 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek Uluslararası İstanbul Turizm Filmleri Festivali için geri sayım başladı.

Türkiye’deki turizm potansiyelini tüm dünyaya en iyi şekilde tanıtmayı amaçlayan ve bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Uluslararası İstanbul Turizm Filmleri Festivali”, 9-12 Mayıs tarihlerinde yapılacak.

Anadolu Ajansı’nın Global İletişim Ortağı olduğu, Kültür, Turizm ve Spor Filmleri Tanıtma Derneği tarafından İstanbul’da düzenlenecek festivalin tanıtım toplantısı yapıldı.

Türkiye’de yer almak isteyen turizm sektöründeki marka, ülke, şehir ve belediyelerin filmleriyle yer almak istedikleri festivale, kültür, inanç, sağlık, spor ve etkinlik turizmi gibi alt başlıklarda 300’e yakın filmin başvurusu bulunuyor.

Üye ülkeler arasındaki ilk ve tek Müslüman ülkenin Türkiye olduğu “Uluslararası İstanbul Turizm Filmleri Festivali”, 9-12 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek ve ardından ödül töreni yapılacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
festival, İstanbul, Turizm, Turizm Filmleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları