Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı kapılarını açıyor

17 Nisan, 2014 | 11:40

20. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirecek. Üç gün boyunca beş farklı salonda yapılacak oturumlara enerjinin zirvesinde yer alan önemli isimler ve yöneticiler katılacak.

20. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı – ICCI 2014 açılış töreni Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız tarafından İstanbul Fuar Merkezi’nde 24 Nisan 2014 tarihinde saat 10.00’da yapılacak.

ICCI 2014 açılış töreninde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Hasan Murat Mercan, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı İbrahim Halil Mazıcıoğlu, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Erol Kaya, EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz, MÜSIAD Yönetim Kurulu Başkanı Nail Olpak, ICCI Yürütme Kurulu Başkanı / ETKB Müsteşar Yardımcısı Dr. Selahattin Çimen birer konuşma yapacaklar.

Ayrıca ICCI 2014’ün ilk gününde Uluslararası Enerji Ajansı Baş Ekonomisti Fatih Birol ve Cüneyd Zapsu Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyd Zapsu da davetli konuşmacı olarak yer alacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2014 fuar haberleri, 2014 fuarları, Enerji Tabii Kaynaklar, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz, ICCI 2014, ICCI 2014 fuarı, İstanbul Fuar Merkezi, Taner Yıldız, ticaret, Uluslararası Enerji Ajansı, Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları