Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

20. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı’na doğru

20 Mart, 2014 | 11:08

enerji-fuari-istanbul 20. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı öncesinde Sektörel Fuarcılık tarafından düzenlenen 2’nci Enerji Sektör Buluşması 24 Mart 2014 Pazartesi günü İstanbul Sanayi Odası’nda gerçekleşecek.

Sektörel Fuarcılık tarafından düzenlenecek ICCI 2014 – 20. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı öncesinde gerçekleştirilecek 2’nci enerji sektör buluşmasında Konferans Programı açıklanacak ve sanayi sektörünün önemli isimleri sanayi ve enerji sektörlerinin sorunlarını değerlendirecek.

2’nci Enerji Sektör Buluşması’na İstanbul Sanayi Odası (İSO) Meclis Başkanı ve Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Bodur ve İktisadi Kalkınma Vakfı Başkanı Ömer Cihad Vardan konuk konuşmacı olarak katılacak.

ICCI Yürütme Kurulu Başkanı Dr. Selahattin Çimen başkanlığında düzenlenecek toplantıda ICCI 2014 Konferansı Taslak Programı ilan edilecek.

SEKTÖREL FUARLAR İÇİN TIKLAYIN

İSO Meclis Başkanı Zeynep Bodur “Sanayi Sektöründe Yaşanan Enerji İle İlgili Sorunlar”, İktisadi Kalkınma Vakfı Başkanı Ömer Cihad Vardan ise “Enerji Sektöründe Yaşanan Ekonomik Sorunlar” konulu birer sunumla toplantıya katılacak.

Türkiye’nin en büyük enerji ve çevre konferansını düzenleyen Sektörel Fuarcılık, 24-25-26 Nisan 2014 tarihlerinde 20. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı’nı (ICCI 2014) İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2014 fuarları, Çevre Fuarı, Çevre Fuarı 2014, Enerji Sektör Buluşması, ICCI 2014, İSO, İstanbul Fuar Merkezi, İstanbul Sanayi Odası, Sektörel Fuarcılık, Uluslararası Enerji, Uluslararası Enerji fuarları, Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları