Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uluslararası Boat Show Dubai ‘de Başlıyor

28 Şubat, 2017 | 09:36

dubai uluslararasi boat show

Uluslararası Boat Show Dubai’de Bugün Başlıyor

Uluslararası Boast Show Dubai Bugün kapılarını deniz taşıtlarını takip eden ve sevenlere açıyor. Yeni teknolojiler ile son model yat ve hydro spor botların  sunulacağı uluslarası boat show 2017 Dubai’de hazırlıklarını tamamladı ve yat ile ilgili  hobisi olan, deniz tutkunlarının ziyaretlerini beklemeye başladı. Sabah saatlerinde başlayacak olan Dubai Uluslararası Boat Show 2017, 4 marta kadar yat ve bot sevenleri ağırlayacak.

 

25. Uluslararası Boat Show Fuarında 450’ye yakın tekne ve yat ile bilikte hydro spor botların yer alacağı alan ile birlikte yeni teknoloji personel denizcilik ürünleri ile birlikte geleneksel deniz ürünleri ikramı olacak.

Dubai’ye yıl içinde uğrayan ve Dubai marina’da bulunan bir çok lüks klas yat bulunmaktadır. Bunların en büyüklerinden olan 77 metrelik Silverfast yatı üreticisi Silver Yatçılık, 70 metrelik joy by feadship de yer alacak yatlardandır.

Dubai Uluslararası Boat Show’una katılacak olan 19 süper yat firması olacaktır. Bunların bazıları Fairline yatçılık, 3M Marine, Seabob, Overblue Yatçılık, DEPA yatçılık ve Ortega Submersibles gibi ünlü firmalardır. Ayrıca, Uluslararası Dubai Boat Show’una aralarında Belçika, Fas, Letonya ve Bulgaristan’ında olduğu 60 ülkeden bir çok yat firmasınında katılacağı bildirildi. Fuar Dünya Ticaret Merkezi Dubai’de gerçekleşeceği belirtildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai, Dubai Uluslararası Boat Show,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları