Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uluslararası Berlin Film Festivali başladı

07 Şubat, 2014 | 17:00

64. Uluslararası Berlin Film Festivali başladı. Festival, İngiliz ve Alman yapımı Wes Anderson’un yönettiği “Grand Budapest Hotel” filminin gösterimiyle kapılarını açtı.

15 Şubat’ta sona erecek Festivalde 409 film gösterilecek. Her yıl en iyi filme verilen “Altın Ayı” için ise 20 film yarışacak.

Festivalde Türk filmleri yarışma bölümünde yer almayacak ancak “forum” ve “panorama” bölümlerinde 6 Türk filmi gösterilecek. “forum” bölümünde, yönetmenliğini Melisa Önel’in yaptığı “Kumun Tadı” adlı yapım seyirciyle buluşacak.

YIL BOYUNCA ALMAYA TURLARI İÇİN TIKLAYIN

Panorama bölümünde ise Kutluğ Ataman’ın yönetmenliğini üstlendiği  “The Lamb-Kuzu”  ile Umut Dağ’ın Avusturya yapımı “Risse im Beton” filmi yer alıyor. “Generation 14plus” bölümünde Türkiye, Almanya, Hollanda ve Yunanistan ortak yapımı “Mavi Dalga”, “Generation Kplus” bölümünde ise Türkiye, Almanya ve Fransa yapımı Hüseyin Karabey’in “Sesime gel” filmi gösterilecek.

Kısa metrajlı filmler arasında da Hasan Serin’in “Ağrı ve Dağ” filmi gösterime girecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Berlin Film Festivali, Berlinale, Berlinale Almaya, The Grand Budapest Hotel, Uluslararası Berlin Film Festivali,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları