Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uluslararası Belgrad Turizm Fuarı başlıyor

17 Şubat, 2015 | 13:47

Balkanların en büyük turizm fuarlarından olan Uluslararası Belgrad ITTFA Turizm Fuarı, 19 Şubat’ta başlıyor.

Uluslararası Belgrad ITTFA Turizm Fuarı, 19 – 22 Şubat tarihlerinde Sırbistan’nın başkenti Belgrad’da bu yıl 37’inci kez düzenlenecek.

Balkanlar’ın en büyük turizm fuarları arasında gösterilen Belgrad Turizm Fuarı, Türk tur acentalarının yanı sıra binin üzerinde turizm şirketinin katılması bekleniyor.

Geçtiğimiz yıl 54 ülkenin katılımı ile gerçekleşen fuara, ilgininin bu yıl da yoğun olması bekleniyor. Arjantin Hindistan, Portekiz ve Romanya’nın da aralarında bulunduğu 8 ülke, fuara ilk kez geçen yıl katılmış ve ülkelerinin turizm imkanlarını sergilemişti.

Belgrad Fuar Merkezi’nde düzenlenecek etkinlikte Türkiye Seyahat Acentaları Birliği de bir stant açacak. TÜRSAB’tan yapılan açıklamada “19 – 22 Şubat 2015 tarihleri arasında Belgrad’da düzenlenecek olan Uluslararası Belgrad ITTFA Turizm Fuarı’nda Birliğimiz bir stand ile yer alacaktır. Söz konusu fuara Birliğimizi temsilen TÜRSAB Fuarlar Direktörü Esra Tolgay ve Kurumsal İlişkiler Departmanı’ndan Berna Akar katılmaktadır” ifadelerine yer verildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2015 fuarları, Balkanlar, Balkanlar fuar, Belgrad, Belgrad Turizm Fuarı, ITTFA Turizm Fuarı, Turizm Fuarı, Turizm Fuarı sırbistan, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türsab, TÜRSAB fuar, TÜRSAB fuar raporu, TÜRSAB rapor, Uluslararası Belgrad ITTFA Turizm Fuarı, Uluslararası Belgrad Turizm Fuarı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları