Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uluslararası Belgrad Turizm Fuarı başlıyor

17 Şubat, 2015 | 13:47

Balkanların en büyük turizm fuarlarından olan Uluslararası Belgrad ITTFA Turizm Fuarı, 19 Şubat’ta başlıyor.

Uluslararası Belgrad ITTFA Turizm Fuarı, 19 – 22 Şubat tarihlerinde Sırbistan’nın başkenti Belgrad’da bu yıl 37’inci kez düzenlenecek.

Balkanlar’ın en büyük turizm fuarları arasında gösterilen Belgrad Turizm Fuarı, Türk tur acentalarının yanı sıra binin üzerinde turizm şirketinin katılması bekleniyor.

Geçtiğimiz yıl 54 ülkenin katılımı ile gerçekleşen fuara, ilgininin bu yıl da yoğun olması bekleniyor. Arjantin Hindistan, Portekiz ve Romanya’nın da aralarında bulunduğu 8 ülke, fuara ilk kez geçen yıl katılmış ve ülkelerinin turizm imkanlarını sergilemişti.

Belgrad Fuar Merkezi’nde düzenlenecek etkinlikte Türkiye Seyahat Acentaları Birliği de bir stant açacak. TÜRSAB’tan yapılan açıklamada “19 – 22 Şubat 2015 tarihleri arasında Belgrad’da düzenlenecek olan Uluslararası Belgrad ITTFA Turizm Fuarı’nda Birliğimiz bir stand ile yer alacaktır. Söz konusu fuara Birliğimizi temsilen TÜRSAB Fuarlar Direktörü Esra Tolgay ve Kurumsal İlişkiler Departmanı’ndan Berna Akar katılmaktadır” ifadelerine yer verildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2015 fuarları, Balkanlar, Balkanlar fuar, Belgrad, Belgrad Turizm Fuarı, ITTFA Turizm Fuarı, Turizm Fuarı, Turizm Fuarı sırbistan, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türsab, TÜRSAB fuar, TÜRSAB fuar raporu, TÜRSAB rapor, Uluslararası Belgrad ITTFA Turizm Fuarı, Uluslararası Belgrad Turizm Fuarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları