Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uluslararası Antalya Üniversitesi Rektörü YÖRSİAD’ın konuğu oldu

20 Haziran, 2013 | 11:00

 Uluslararası Antalya Üniversitesi Rektörü YÖRSİAD'ın konuğu oldu YÖRSİAD ( Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği ) Haziran ayı olağan meclis toplantısı Porto Bello Otel’de gerçekleştirildi.

YÖRSİAD Başkanı Semih Beken, Yönetim Kurulu ve Üyelerinin katıldığı toplantının konuğu Uluslararası Antalya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Cihat Göktepe oldu. Göktepe toplantıda konuk konuşmacı olarak yer alırken Üniversiteyi tanıttı ve ardından uzmanlık alanı olan “Yakın Tarih” konulu “Menderes Dönemi ve Türkiye’nin Demokratikleşme Süreci”ni anlattı. Toplantı öncesi YÖRSİAD’ın yeni üyeleri Filiz İnce, Reşat Güney ve Serkan Yiğit’e rozetleri Prof.Dr. Cihat Göktepe tarafından takıldı.

Beken, “Uluslararası Antalya Üniversitesi bölgemize büyük katkı sağlayacağına inanıyorum”

YÖRSİAD Başkanı Semih Beken, dernek çalışmaları hakkında üyeleri bilgilendirirken, kendilerini kırmayarak toplantıya konuk olan Prof.Dr. Cihat Göktepe’ye teşekkürlerini sundu. Beken, dernek olarak eğitime büyük önem verdiklerini de belirtirken, “ Bugün Uluslararası Antalya Üniversitesi Rektörü Sayın Prof.Dr. Cihat Göktepe’yi ağırlıyoruz. Kendisine toplantımıza katıldığı ve değerli görüşlerini bizler ile paylaştığı için çok teşekkür ediyoruz. Yörük Sanayici İş Adamları Derneği olarak eğitime büyük önem veriyoruz. Eğitim olmadan, gelişme olmadan, bir yerlere varılmayacağının bilincindeyiz. Bu konuda Akdeniz Üniversitemiz ile işbirliğimiz devam etmektedir. Sayın Rektörümüz Prof.Dr. Cihat Göktepe ile Üniversite açılmadan önce tanışma fırsatımız olmuştu. Kendisi hem sıcakkanlı tavrı hem de sivil toplum kuruluşlarına çok fazla önem vermesi ile dikkat çekiyor. Antalya’nın gelişmesinde Uluslararası Antalya Üniversitesi bölgemize büyük katkı sağlayacağına inanıyorum. Bizde YÖRSİAD olarak Uluslararası Antalya Üniversitesi ile birlikte kendimizi geliştirerek karşılıklı fayda sağlayacağımız inancındayım” diye konuştu.

Göktepe, “Antalya’nın da eğitim turizminin merkezi olması için üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz”

Uluslararası Antalya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Cihat Göktepe, YÖRSİAD’ın genç bir kadro ile başarılı işlere imza attıklarını ifade ederek, “ Bu akşam sizler ile birlikte olmaktan dolayı memnuniyetimi ifade etmek isterim. Aynı bizim üniversitemizde olduğu gibi YÖRSİAD’da da genç, dinamik bir ekiple beraber olmak bizi de dinamik ve genç yapıyor. Uluslararası Antalya Üniversitesi olarak Antalya’da tüm STK’lar ile ortak payda da yan yana olmaktan son derece memnuniyet duyuyoruz. Çünkü esas itibariyle biz bir eğitim kurumuyuz. Dolayısıyla da Antalya’nın da, eğitim turizminin merkezi olması için üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Antalya’nın ilk vakıf üniversiteyiz. İnşallah bizden sonra da yeni üniversiteler kurulacaktır. Hep birlikte iyiler içerisinde en iyi olmak için çabalayacağız” dedi.

Toplantı sonrası Başkan Semih Beken, Göktepe’ye bir teşekkür plaketi verirken, üyeler ile birlikte günün anısına fotoğraf çekimi yapıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya Turizm, Cihat Göktepe, Uluslararası Antalya Üniversitesi, Uluslararası Antalya Üniversitesi Rektörü, YÖRSİAD, YÖRSİAD başkanı, YÖRSİAD toplantı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları