Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ulupınar Tropik Antalya Dergisi’nde

03 Ağustos, 2013 | 12:44

Ulupınar Tropik Antalya Dergisi'nde Kemer Ulupınar Tropik Restaurant, Antalya Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından iki ayda bir çıkartılan ve Antalya’nın tarihi ve kültürel değerlerinin tanıtıldığı “ Antalya” dergisinin Temmuz-Ağustos sayısında konu oldu.

Halil ÖNCÜ-KEMER Doğal güzellikleri ünlü Ulupınar ve bölgesinin tanıtıldığı ve beş sayfa yer alan haberde Tropik Restaurant’ın doğası, yemekleri okuyuculara sunulurken, Restaurant Sahibi Muhammet Akkelle’nin de röportajına yer verildi.

“Çınar Ağaçlarının Gölgesinde” başlığı ile başlayan yazıda “Beydağlarının yamacındaki pınarın suları dereye dönüşmüş, coşkuyla az aşağıdaki vadiden Akdeniz’e akıyor. Derenin kenarında yükselen asırlık çınarlar, akıp giden suya ve zamana tanıklık ediyor. Su hayat veriyor ve Vadinin içerisindeki Ulupınar’a” ifadelerine yer verildi.

Tropik Restaurant sahibi Muhammet Akkelle, Röportajda yaptığı açıklamasında Ulupınar’ın bölge için önemine dikkat çekerek, Beydağlarındaki kaynaktan çıkan ve Vadi boyunca Akdeniz’e akan suyun hiç kesilmediğini söyledi ve Antalya’ya göre Ulupınar’ın 7-8 derece daha serin olduğunu ifade etti. Akkelle, yolu Ulupınar’a düşenlerin sabah saatlerinde köy kahvaltısı, öğlen ve akşam saatlerinde ise alabalık ile tandırın tadına mutlaka bakmalarına öneriyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çınar Ağaçlarının Gölgesinde, Muhammet Akkelle, Tropik Antalya, Tropik Antalya Dergisi, Tropik Resturan, Tropik Resturan sahibi, Tropik Resturan sahibi Muhammet Akkelle, Ulupınar, Ulupınar Antalya Dergisi, Ulupınar Tropik Antalya Dergisi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları