Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uludağ’da sömestr tatili bereketi: Kar kalınlığı artıyor

28 Ocak, 2014 | 11:02

Uludağ

Kurak bir kış geçiren Türkiye’deki kayak merkezlerinde sömestr tatili bereketli geldi. Son günlerdeki kar yağışıyla Uludağ Kayak Merkezi oteller bölgesinde kar kalınlığı 25 santimetreye ulaştı.

Kayak ve kış turizminin önemli merkezlerinden Uludağ’da kar kalınlığı 25 santimetreye yükseldi. Bursa Meteoroloji Müdürlüğünün verilerine göre uzun yağışsız dönemin ardından başlayan kar yağışı zirvede ve oteller bölgesinde etkili olmaya devam ediyor. Uludağ kayak merkezi oteller bölgesinde dün 20 santimetre olarak ölçülen kar kalınlığı bugün 25 santimetreye yükseldi. Uludağ’da hava sıcaklığı ise bugün gündüz sıfırın altında 2 derece olarak ölçüldü. Uludağ’da kar yağışının Çarşamba akşamına kadar aralıklarla devam edeceği bildirilirken kar kalınlığının 30 santimetreyi aşması bekleniyor.

Yurtiçi kayak turları için tıklayın

Sömestr tatili nedeniyle yoğunluk yaşanan Uludağ’da tatille birlikte gelen kar hem işletmeleri hem de tatilcileri sevindirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Sömestr kayak turları, Sömestr tatili, sömestr tatili kayak turları, Sömestre kayak turları, sömestre tatili kayak, Uludağ, Uludağ kar kalınlığı, uludağ kar kalınlığı ne kadar, Uludağ Kar Yağışı, Uludağ Kayak, Uludağ Kayak Merkezi, yurt içi kayak turları,
SON YORUMLAR
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları