Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uludağ’da sömestr tatili bereketi: Kar kalınlığı artıyor

28 Ocak, 2014 | 11:02

Uludağ

Kurak bir kış geçiren Türkiye’deki kayak merkezlerinde sömestr tatili bereketli geldi. Son günlerdeki kar yağışıyla Uludağ Kayak Merkezi oteller bölgesinde kar kalınlığı 25 santimetreye ulaştı.

Kayak ve kış turizminin önemli merkezlerinden Uludağ’da kar kalınlığı 25 santimetreye yükseldi. Bursa Meteoroloji Müdürlüğünün verilerine göre uzun yağışsız dönemin ardından başlayan kar yağışı zirvede ve oteller bölgesinde etkili olmaya devam ediyor. Uludağ kayak merkezi oteller bölgesinde dün 20 santimetre olarak ölçülen kar kalınlığı bugün 25 santimetreye yükseldi. Uludağ’da hava sıcaklığı ise bugün gündüz sıfırın altında 2 derece olarak ölçüldü. Uludağ’da kar yağışının Çarşamba akşamına kadar aralıklarla devam edeceği bildirilirken kar kalınlığının 30 santimetreyi aşması bekleniyor.

Yurtiçi kayak turları için tıklayın

Sömestr tatili nedeniyle yoğunluk yaşanan Uludağ’da tatille birlikte gelen kar hem işletmeleri hem de tatilcileri sevindirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Sömestr kayak turları, Sömestr tatili, sömestr tatili kayak turları, Sömestre kayak turları, sömestre tatili kayak, Uludağ, Uludağ kar kalınlığı, uludağ kar kalınlığı ne kadar, Uludağ Kar Yağışı, Uludağ Kayak, Uludağ Kayak Merkezi, yurt içi kayak turları,
SON YORUMLAR

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları