Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uludağ’da kar kalınlığı 92 santimetre oldu / Turizm Haberleri

14 Şubat, 2011 | 13:52

Uludağ’da kar kalınlığı 92 santimetre oldu / Turizm Haberleri

Türkiye’nin önemli kış turizm merkezlerinden Uludağ’da kar kalınlığı 92 santimetre olarak ölçüldü.

Hava sıcaklığının gece sıfırın altında eksi 3, gündüz ise eksi 2 derece civarında olduğu Uludağ’da Oteller bölgesinde iki günden beri aralıklarla devam eden kar yağışından sonra kar kalınlığı 92 santimetre olarak ölçüldü.

Uludağ Meteoroloji görevlilerinden alınan bilgiye göre, iki günden beri aralıklarla hafif şiddette devam eden kar yağışının, bu günde özellikle akşama doğru etkili olacağı belirtildi. Şuan kapalı bir havanın hakim olduğu Uludağ’da yoğun bir sis hakim.

Görüş mesafesinin yer yer 50 metrenin altına düştüğü Uludağ’da kar yağışının yarında devam edeceği vurgulandı. Yarından sonra ise Uludağ’da hafta sonuna kadar açık bir hava hakim olacak. Yetkililer, Uludağ’a çıkacak sürücüleri özellikle yoğun sis ve buzlanmaya karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Turizm Haberleri, Uludağ, Uludağ Kar, Uludağ kar kalınlığı, Uludağ Kayak, Uludağ Meteoroloji, Uludağ Meteoroloji müdürlüğü, Uludağ Oteller, Uludağ'da kar kalınlığı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları