Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uludağ’da kar kalınlığı 92 santimetre oldu / Turizm Haberleri

14 Şubat, 2011 | 13:52

Uludağ’da kar kalınlığı 92 santimetre oldu / Turizm Haberleri

Türkiye’nin önemli kış turizm merkezlerinden Uludağ’da kar kalınlığı 92 santimetre olarak ölçüldü.

Hava sıcaklığının gece sıfırın altında eksi 3, gündüz ise eksi 2 derece civarında olduğu Uludağ’da Oteller bölgesinde iki günden beri aralıklarla devam eden kar yağışından sonra kar kalınlığı 92 santimetre olarak ölçüldü.

Uludağ Meteoroloji görevlilerinden alınan bilgiye göre, iki günden beri aralıklarla hafif şiddette devam eden kar yağışının, bu günde özellikle akşama doğru etkili olacağı belirtildi. Şuan kapalı bir havanın hakim olduğu Uludağ’da yoğun bir sis hakim.

Görüş mesafesinin yer yer 50 metrenin altına düştüğü Uludağ’da kar yağışının yarında devam edeceği vurgulandı. Yarından sonra ise Uludağ’da hafta sonuna kadar açık bir hava hakim olacak. Yetkililer, Uludağ’a çıkacak sürücüleri özellikle yoğun sis ve buzlanmaya karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Turizm Haberleri, Uludağ, Uludağ Kar, Uludağ kar kalınlığı, Uludağ Kayak, Uludağ Meteoroloji, Uludağ Meteoroloji müdürlüğü, Uludağ Oteller, Uludağ'da kar kalınlığı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları