Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uludağ’da kar kalınlığı 2 metreye yaklaştı

22 Ocak, 2013 | 11:19

Uludağ'da kar kalınlığı 2 metreye yaklaştı Türkiye’nin önemli kış turizmi merkezlerinden Uludağ’da kar kalınlığı 2 metreye yaklaştı.

Uludağ’da kar kalınlığı 195 santimetre olarak ölçüldü.

Sömestr tatilinin yaklaşmasıyla vatandaşlar kayak merkezlerine gitme planları yaparken Bursa Meteoroloji Müdürlüğü, Uludağ oteller bölgesinde kar kalınlığı 195 santimetre olarak ölçüldüğünü açıkladı.

Halen hava sıcaklığının 3 derece olduğu zirvede en düşük sıcaklık ise 1 derece olarak tahmin ediliyor. Yarın geceden itibaren kar yağışının beklendiği Uludağ’da karne tatiline kadar kar kalınlığının 2 metreyi bulabileceği belirtiliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bursa Uludağ, Uludağ, Uludağ Haberleri, Uludağ hava durumu, Uludağ kar kalınlığı, Uludağ Kayak, Uludağ Kış Turizmi, Uludağ Milli Park, Uludağ Sömestr,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları