Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uludağ’da kar kalınlığı 2 metreye yaklaştı

22 Ocak, 2013 | 11:19

Uludağ'da kar kalınlığı 2 metreye yaklaştı Türkiye’nin önemli kış turizmi merkezlerinden Uludağ’da kar kalınlığı 2 metreye yaklaştı.

Uludağ’da kar kalınlığı 195 santimetre olarak ölçüldü.

Sömestr tatilinin yaklaşmasıyla vatandaşlar kayak merkezlerine gitme planları yaparken Bursa Meteoroloji Müdürlüğü, Uludağ oteller bölgesinde kar kalınlığı 195 santimetre olarak ölçüldüğünü açıkladı.

Halen hava sıcaklığının 3 derece olduğu zirvede en düşük sıcaklık ise 1 derece olarak tahmin ediliyor. Yarın geceden itibaren kar yağışının beklendiği Uludağ’da karne tatiline kadar kar kalınlığının 2 metreyi bulabileceği belirtiliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bursa Uludağ, Uludağ, Uludağ Haberleri, Uludağ hava durumu, Uludağ kar kalınlığı, Uludağ Kayak, Uludağ Kış Turizmi, Uludağ Milli Park, Uludağ Sömestr,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları