Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uludağ’da kar kalınlığı 110 santimetre / Turizm Haberleri

08 Mart, 2011 | 15:53

Uludağ’da kar kalınlığı 110 santimetre / Turizm Haberleri

Yurdu etkisi altına alan kar yağışı Bursa’da da etkili oluyor. Dünden bu yana yağan karla birlikte oteller bölgesinde kar kalınlığı 110 santimetreyi bulan Uludağ’da otelcilerin yüzü güldü.

Uludağ Meteoroloji İstasyonu yetkililerinden alınan bilgiye göre, şu an şiddetli rüzgarla birlikte tipiye dönüşen kar yağışı devam ediyor. Uludağ’da dün öğleden sonra başlayan kar yağışı, akşam saatlerinde etkisini artırdı. Bu sabahtan itibaren rüzgarla birlikte tipi şeklinde devam eden kar yağışının özellikle bu gün ve yarın etkili olmak üzere devam edeceği kaydedildi.

Kar yağışının cuma gününe kadar devam edeceği Uludağ’da hava sıcaklığı gece sıfırın altında eksi 11, gündüz ise eksi 10 derece civarında seyrediyor. Meteoroloji yetkilileri özellikle kar yağışı ve tipi anında yaşanan yoğun sis nedeni ile görüş mesafesinin yer yer sıfıra düştüğü Uludağ’da sürücülerin dikkatli olmasını istedi.

Ayrıca soğuk havadan dolayı yaşanan buzlanmaya karşıda vatandaşları uyaran yetkililer, sürücüleri zincir, takoz, çekme halatı ve kış lastiklerini takmadan kesinlikle Uludağ’a çıkmamaları konusunda uyardı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bursa Uludağ, bursa uludağ kar kalınlığı, Bursa Uludağ Otelleri, Uludağ, Uludağ kar kalınlığı, Uludağ Kayak, Uludağ Meteoroloji İstasyonu, Uludağ'da kar kalınlığı,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
rabia
25 Aralık, 2011

bn uludağ çok ama çok seviyorum her yaz da geliyouz süper gitmeniz tercih ederim

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Aralık 25th, 2011 at 14:47 rabia mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları